by Ilija Kovačević | 11:12:2016 | 23:39:44

Mornar 7 – Budvanska rivijera 29 – 38 (13-23)

Sudije ; Pavićević – Ražnatović (Cetinje)
Isključenja ; Mornar 7 (10’ minuta) – B. Rivijera (8’ minuta)
Sedmerci ; Mornar 7 (1:1) – B. Rivijera (4:2)

Mornar 7 ; Knežević, Đurašić, Bujić 4, Nikezić 2, Abramović, Čejović 3 (1), Lalošević 2, Ašanin 2, Sa. Ražnatović 14, Dašić, Plamenac 1, Bajković, Ivanović 1.

Budvanska rivijera ; Knežević, Spalević, Mandić 5, Novaković 1, Bajčeta, Cvetković, Ahruk 1, Lacmanović 5, Lakić 4, Zeković 4 (2), Bulajić 10, Perišić 1, Đođić, Suknović 3, Danić 1, Osmajić 3.

Šampion je očekivano slavio u Baru. U zanimljivoj rukometnoj predstavi Budvani su potvrdili da su kvalitetan sastav i konkurent broj jedan za novu titulu prvaka. Na drugoj strani mladi sastav iz Bara je pružio koliko je mogao u ovom trenutku.

Gosti su u 10’ minutu stekli četiri gola viška (2:6) i od tog trenutka prednost Budvana je rasla iz minuta u minut do maksimalnih 12 golova (38’ minut 16:28).

Pored sigurnog na golu Draška Kneževića, u gostujućem sastavu istakli su se Slobodan Bulajić sa 10 pogodaka, te Dražen Mandić i Slaviša Lacmanović sa po pet golova.

U domaćem timu meč je obilježio Sava Ražnatović sa 14 pogodaka, te Luka Bujić koji se u strijelce upisao četiri puta.

Narednog vikenda u poslednjem 9. kolu prvog dijela sezone Mornar 7 je slobodan.