Rukomet

RK Prvi as na turniru u Grčkoj

by Ilija Kovačević | 05:01:2017 | 10:07:35


4th HANDBALL “CLIMAX XMAS CUP” – Dječaci i djevojčice do 17 godina     

U Solunu je juče počeo tradiuiconalni četrvri rukometni turnir ua djevojčice i dječake koji će trajati tri dana. Na njemu učestvuju i dvije ekipe RK Prvi as iz Bara 200. Godište. Istovremeno, u Veriji (Grčka) igra se još jedan turnir gdje će takođe učestvovati članovi RK Prvi as i to dječaci 2002. godište.

Prvog dana turnira u Solunu, djevojčice RK Prvi as su pobijedile atinski Korydalos 18:17,  dok su dječaci Marka Dobrkovića poraženi od Paoka 22:20.

Danas se igraju mečevi drugog kola po grupama, dok sjutra počinje borba za plasman.       

4 JAN                  1 dan                                      

9:00   APOLLON  - PAOK                                  
10:00 FILIPPOS VERIAS - PAOK                     
11:00 PYLEA - IOANNINA                               
12:00 FIVOS - KYKLOPES                      
13:00 YMCA - ASTERAS                        
14:00 PYLEA -KYKLOPES                               
15:00 WNT U15 - HC HASKOVO           
16:00 PRVI AS BAR – KORYDALOS (Atina) 18:17 (djevojke)   
17:00 PRVI AS BAR – PAOK (Solun) 20:22 (momci)                 
18:00 PYLEA - DIOMIDIS                                 
19:00 DUKAS - YMCA                                      
20:00 FAIAX  CORFU- FIVOS                          
21:00 HC HASKOVO - PYLAIA                        
 
5 JAN                  2 dan                                      

9:00   DUKAS - ASTERAS                                
10:00 APOLLON - KORYDALOS                     
11:00 PRVI AS BAR - PAOK  23:4 (djevojke)                            
12:00 WNT U15 - KYKLOPES                          
13:00 DIOMIDIS - IOANNINA                                    
14:00 PRVI AS BAR - FILIPPOS  VERIAS 26:6 (momci) 
15:00 KYKLOPES - FAIAX CORFU                                     
16:00 KORYDALOS - PAOK                                       
17:00 PRVI AS BAR - APOLLON                               
18:00 HC HASKOVO - KYKLOPES                                     
19:00 WNT U15 - PYLEA                                            
                                                                  
6 JAN                  3 dan                                      

8:00   3rd B GROUP - 3rd D GROUP                                    
9:00   3rd A GROUP - 3rd C GROUP                                    
10:00 1st A GROUP - 2nd C GROUP                          
11:00 1st B GROUP - 2nd D GROUP                                    
12:00 1st C GROUP - 2nd A GROUP                          
13:00 1st D GROUP - 2nd B GROUP                          
14:00 1st A GROUP - 2nd B GROUP                            SEMI
15:00 1st B GROUP - 2nd A GROUP                            SEMI
16:00 4th A GROUP - 4th B GROUP (7th - 8th place) PLACE
17:00 L No 28 - L No 29 (5th - 8th place)                     PLACE
18:00 L  No 28 - L No 30 (5th - 8th place)                    PLACE
19:00 W No 27 - W No 30                                             SEMI
20:00 W No 28 - W No 29                                             SEMI
21:00 L No 25 - L No 26 (11th - 12th place)                  PLACE
 
7 JAN                  4 dan                                      

8:00   W No 25 - W No 26                                             PLACE
9:00   L No 34 - L No 35                                               PLACE
10:00 3rd A GROUP - 3rd B GROUP( 5th - 6th place) PLACE
11:00 W No 34 - W No 35 (5th - 6th place)                  PLACE
12:00 L No 31 - L No 32 (3rd - 4th place)                    PLACE
13:00 L No 36 - Lno 37 (3rd - 4th place)                      PLACE
14:00 W No31 - W No 32                                             FINAL
15:00 No36 - W No 37                                                 FINAL
17:00 Svečana ceremonija zatvaranja turnira i proiglašnje najboljih