Rukomet

Jednodnevno okupljanje rukometnih juniora i kadeta

| 16:02:2017 | 19:11:05


Trener Brano Božović objavio je spisak kandidata za juniorsku rukometnu reprezentaciju Crne Gore za jednodnevno okupljanje koje je u Podgorici zakazano za nedjelju 19.02.2017 god. Okupljanje je zakazano za 9 sati i 30 minuta u SC “Morača”.

Trening utakmica sa ŽRK Buducnost biće odigrana u popodnevnim satima.

Na spisku je 21 ime, među kojima je i 10 rukometaša iz tri barska kluba, Mornar 7, Prvi as i Mornar.

Matović Nikola R.K.Lovćen
Jović Marko R.K. Mornar
Sindjić Jakov R.K.Partizan Tivat
Mandić Dražen R.K. Budvanska Rivijera Budva
Mašanović Ognjen R.K. Mornar
Delić Vladan R.K. Mojkovac
Medojević Aleksa R.K. Jedinstvo
Radičević Aleksa R.K. Ivangrad
Marojević Jovan R.K. Mornar
Abramović Nikola R.K. Mornar 7
Bajčeta Novak R.K.Budvanska Rivijera Budva
Došljak Aleksandar R.K. Ivangrad
Živković Miloš R.K.Mornar
Agović Alan R.K.Prvi as
Nikezić Nikola R.K.Mornar7
Dikanović Radoje R.K.Nikšić 2014
Perišić Aleksa R.K. Budvanska Rivijera Budva
Čejović Balša R.K. Mornar 7
Vojvodić Petar R.K. Mornar
Ćetković Miladin R.K.Nikšić 2014
Ašanin Boban R.K. Mornar 7
 
Zoran Abramović trener kadetske rukometne reprezentacije Crne Gore,  zakazao je takođe za nedjelju 19. februar u SC “Rex - Kokoti” u 9 sati i 15 minuta u Podgorici jednodnevno okupljanje.

Pozvan je je takođe 21 rukometaš, među kojima i dvojica igrača barskog Mornara ; Balša Jovićević i Denis Šabanović.   

Kompletan spisak ;

Bakić Aleksandar (Komovi) Lijevo krilo
Mrvaljević Aleksandar (Cepelin) Lijevo krilo
Jelušić Dragan (Nikšić) Lijevo krilo
Vojinović Nemanja (Rudar) Lijevo krilo
Dobrović Balša (Lovćen) Lijevo krilo
Jovićević Balša (Mornar) Lijevo
Knežević Aleksa (Rudar) Desno krilo
Matijašević Vasilije (Trebjesa) Desno krilo
Vujačić Ilija (Sutjeska) Desno krilo
Šabanović Denis (Mornar) Desno krilo
Martinović Miodrag (Lovćen) Desno krilo
Šofranac Milo (Cepelin) Pivotmen
Vujović Luka (Lovćen) Pivotmen
Zarubica Nikola (Sutjeska) Pivotmen
Ćorsović Miodrag (Rudar) Pivotmen
Božović Siniša (Trebjesa) Pivotmen
Božović Petar (Budva) Pivotmen
Junuz Elmin (Rudar) Pivotmen
Mudreša Marko (Lovćen) Golman
Borozan Filip (Lovćen) Golman
Baltić Nemanja (Trebjesa) Golman