by Ilija Kovačević | 08:04:2017 | 20:13:50

ŽRK Prvi as – ŽRK Levalea 2010 II : 28 – 27 (16-7)

Sudije ; Stefan Topović (Mojkovac) i Marko Drobnjak (Podgorica)
Isključenja ; Prvi as (14’ minuta) – Levalea 2010 II (6’ minuta)
Sedmerci ; Prvi as (4:3) – Levalea 2010 II (6:5)

ŽRK Prvi as ; Janković, Matas 1, Masrtijepović, Niković 1, Bokan 5, Đokić 2, Đeljošević 7, Šćepanović 4, Tomić 1, Markoč, Dobrković, Šturanović, Beharović 7, Vuković, Mujić.

ŽRK Levalea 2010 II ; Durutović, Đilas 9, Gardašević 5, Vojinović 2, Jovanović, Knežević, Vuković 1, Janjušević, Čvorović, Dubljević, Perović 10, Vukosajević, Nikčević, Roćenović.

Rukometašice Prvog asa upisale su novi trijumf u Drugoj ligi. Baranke su u okviru 17. kola u pravom subotnjem “matineu” (utakmica počela u 10 sati), savladale Nikšićanke sa 28 – 27.

Domaće su odigrale sjajno prvo poluvrijeme primile svega sedam golova, postigle 16, da bi u nastavku vidjeli daleko zanimljiviju utakmicu.

Merima Đeljošević i Arnela Beharović sa 7 golova bile su najjefikasnije u domaćem sastavu, uz Milicu Bokan sa pet pogodaka, dok je jedna od najmlađih talentovana 13 – to godišnja Nikolina Šćepanović u barskom dresu postigla velika četiri gola u seniorskoj konkurenciji.

Kod gošći, Anđela Perović sa 10 i Bojana Đilas sa 9 golova bile su bolje od ostalih.

Baranke u drugom dijelu sezone igraju sjajno, ne znaju za poraz i nižu samo pozitivne rezultate. Upisale su 3 pobjede i dva neriješena rezultata, dakle bez poraza su trenutno u proljećnom dijelu šampionata.

U narednom 18. kolu, ŽRK Prvi as je gost Tivta.