by Ilija Kovačević | 23:04:2017 | 17:30:45

ŽRK Prvi as – Budućnost III : 23 – 23 (13-7)

Sudije ; Branko Bošković (Berane) i Željko Barac (Herceg Novi)
Ijsljučenja ; Prvi as (14' minuta) – Budućnost III (14' minuta)
Sedmerci ; Prvi as (4:3) – Budućnost III (11:10)

ŽRK Prvi as ; Matas, Janković, Niković 3, Bokan 7, Đokić, Đeljošević 9, Šćepanović, Tomić 1, Mehmedović, Pepić, Markoč, Dobrković, Šturanović, Beharović 3, Mujić.

ŽRK Budućnost III ; J. Kadović, Pavićević 2, Novović 1, Hadžaj, Vujisić, Vukoslavović, Džaferović 14, Senić 2, Piranić 1, Jolićić, Ratković, Adžić, Vlahović 2, Pejović, Lopičić, N. Kadović 1.

U jednom od derbija 19. kola Druge lige, ŽRK Prvi as je ovog popodneva na svom terenu igrao neriješeno protiv Budućnosti III  : 23-23.

Baranke su odigrale sjajno prvo poluvrijeme, riješila ga u svoju korist (13-7), da bi u nastavku blago rečeno čudnim sudijskim kriterijumom gošće stigle do povoljnog rezultata.

Iako su domaće konstantno bile u vođstvo (gošće niti jednom), susret je protekao u znaku izvođenja velikog broja sedmeraca gostujućeg tima, kojemu je dosuđeno čak 11 sedmeraca.

U domaćem timu, sjajno su odigrale Đeljošević sa 9, Bokan sa 7, te Niković i Beahrović sa po 3 gola, dok su na golu odlične bile Matas i Janković.

Kod gošći odlična je bila Džaferović sa 14 golova.

U narednom 20. kolu, ŽRK Prvi as je gost Budvanske rivijere.