by Ilija Kovačević | 29:04:2017 | 16:44:29

Sudije ; Miloš Ražnatović i Ivan Pavićević (Cetinje)
Isključenja ; Mornar 7 (10’ minuta) – Rudar (12 minuta)
Sedmerci ; Mornar 7 (2:2) – Rudar (6:2)

Mornar 7 ; Knežević, Bajković, St. Ražnatović 1, Bujić 7, Dević 3 (2), Nikezić 7, Abramović 6, Čejović 1, Lalošević, Ašanin 2, Sa. Ražnatović 5, Dašić, Plamenac, Gvozdenović, Ivanović.

Rudar ; Marković, Pejović, Dujović 6 (1), Gazdić 2, Beljkaš 2, Grujičić 11, Knežević 2, Aničić 1, Ćorsović, Đačić 1, Đulović, Vojinović 1 (1).

U utakmici 4. kola Mini lige za opstanak, rukometaši Mornara 7 su ostvarili novi trijumf.

Barani su od prvog do poslendjeg zvižduka sudijskog para bili u vođstvu od dva do pet golova prednosti, da bi u drugom poluvremenu poslije serije sjajnih intervencija golmana Marka Kneževića u 46’ minutu golom Nikole Abramovića otišli na “maksimalnih 7” golova prednosti (26:19).

Gosti su serijom (5:1) pokušali da se trgnu, ali su samo uspjeli da na nekih osam minuta prije kraja smanje vođstvo domaćina na svega tri razlike (27:24). Ipak, Abramović, S. Ražnatović i Bujić su novim golovima odagnali sve sumnje oko konačnog ishoda.

Najjefikasniji u redovima domćaina bili su Luka Bujić i Nikola Nikezić sa 7 golova, Nikola Abramović sa 6 i Sava Ražnatović sa pogodaka.

U gostujućem sastavu Nikola Grujičić je bio najjefikasniji sa 11 golova.

U narednom 5. kolu koje se igra 10. maja, Mornar 7 je slobodan, dok je u poslendjem šestom kolu koje je na programu 13.ili 14. maja gost Ivangrada.