Rukomet

Kreću rukometne lige Crne Gore

by Ilija Kovačević | 25:09:2017 | 19:09:35


Narednog vikenda kreću takmičenja u svim rukometnim ligama Crne Gore.
U najkvalitentijem rangu prvoj muškoj ligi, naš grad će kao i prošle sezone predstavljati Mornar 7.
U Drugoj muškoj ligi imaćemo dva predstavnika, Mornar i Prvi as, dok će u Drugoj ženskoj ligi da se takmiči ŽRK Prvi as.


Evo kako će izgledati šampionat po kolima u svim ligama !
 
PRVA MUŠKA LIGA, TAKMIČARSKA SEZONA 2017/18

I KOLO - 30.09/01.10.2017.
Partizan 1949 – Komovi
Jedinstvo – Mojkovac 2005
Mornar 7 – Lovćen

II KOLO - 07/08.10.2017.
Komovi – Lovćen
Mojkovac 2005 – Mornar 7
Partizan 1949 – Jedinstvo

III KOLO - 14/15.10.2017.
Jedinstvo – Komovi
Mornar 7 – Partizan 1949
Lovćen – Mojkovac 2005

IV KOLO - 21/22.10.2017.
Komovi – Mojkovac 2005
Partizan 1949 – Lovćen
Jedinstvo – Mornar 7

V KOLO - 04/05.11.2017.
Mornar 7 – Komovi
Lovćen – Jedinstvo
Mojkovac 2005 – Partizan 1949

VI KOLO - 11/12.11.2017.
Komovi – Partizan 1949
Mojkovac 2005 – Jedinstvo
Lovćen – Mornar 7

VII KOLO - 18/19.11.2017.
Lovćen – Komovi
Mornar 7 – Mojkovac 2005
Jedinstvo – Partizan 1949

VIII KOLO - 25/26.11.2017.
Komovi – Jedinstvo
Partizan 1949 – Mornar 7
Mojkovac 2005 – Lovćen

IX KOLO - 10/11.03.2018.
Mojkovac 2005 – Komovi
Lovćen – Partizan 1949
Mornar 7 – Jedinstvo

X KOLO - 17/18.03.2018
Komovi – Mornar 7
Jedinstvo – Lovćen
Partizan 1949 – Mojkovac 2005

I KOLO ML - 24/25.03.2018.
II KOLO ML - 31.03/01.04.2018.
III KOLO ML - 14/15.04.2018.
IV KOLO ML - 21/22.04.2018.
V KOLO ML - 05/06.05.2018.
VI KOLO ML - 12/13.05.2018.

 
DRUGA MUŠKA LIGA, TAKMIČARSKA SEZONA 2017/18

DRUGA MUŠKA LIGA, TAKMIČARSKA SEZONA 2017/18

I KOLO - 07/08.10.2017.
Rudar – Ulcinj 2010
Budvanska rivijera Budva – Danilovgrad
Lovćen II – Mornar
Ivangrad – Prvi As
Čelik – Nikšić 2014

II KOLO - 14/15.10.2017.
Ulcinj 2010 – Nikšić 2014
Mornar – Čelik
Prvi As – Lovćen II
Danilovgrad – Ivangrad
Rudar – Budvanska rivijera Budva

III KOLO - 21/22.10.2017.
Budvanska rivijera Budva – Ulcinj 2010
Ivangrad – Rudar
Lovćen II – Danilovgrad
Čelik – Prvi As
Nikšić 2014 - Mornar

IV KOLO - 04/05.11.2017.
Ulcinj 2010 – Mornar
Prvi As – Nikšić 2014
Danilovgrad – Čelik
Rudar – Lovćen II
Budvanska rivijera Budva - Ivangrad

V KOLO - 11/12.11.2017.
Ivangrad – Ulcinj 2010
Lovćen II – Budvanska rivijera Budva
Čelik – Rudar
Nikšić 2014 – Danilovgrad
Mornar – Prvi As

VI KOLO - 18/19.11.2017.
Ulcinj 2010 – Prvi As
Danilovgrad – Mornar
Rudar – Nikšić 2014
Budvanska rivijera Budva – Čelik
Ivangrad – Lovćen II

VII KOLO - 25/26.11.2017.
Lovćen II – Ulcinj 2010
Čelik – Ivangrad 04.10.2017.
Nikšić 2014 – Budvanska rivijera Budva 04.10.2017.
Mornar – Rudar 38:35 (odigrano)
Prvi As - Danilovgrad

VIII KOLO - 09/10.12.2017.
Ulcinj 2010 – Danilovgrad
Rudar – Prvi As
Budvanska rivijera Budva – Mornar
Ivangrad – Nikšić 2014
Lovćen II - Čelik

IX KOLO - 16/17.12.2017.
Čelik – Ulcinj 2010
Nikšić 2014 – Lovćen II
Mornar – Ivangrad
Prvi As – Budvanska rivijera Budva
Danilovgrad - Rudar

X KOLO - 07.03.2018
Ulcinj 2010 – Rudar
Danilovgrad – Budvanska rivijera Budva
Mornar – Lovćen II
Prvi As – Ivangrad
Nikšić 2014 – Čelik

XI KOLO - 10/11.03.2018
Nikšić 2014 – Ulcinj 2010
Čelik – Mornar
Lovćen II – Prvi As
Ivangrad – Danilovgrad
Budvanska rivijera Budva - Rudar

XII KOLO - 17/18.03.2018
Ulcinj 2010 – Budvanska rivijera Budva
Rudar – Ivangrad
Danilovgrad – Lovćen II 27:23 (odigrano)
Prvi As – Čelik
Mornar – Nikšić 2014

XIII KOLO - 24/25.03.2018
Mornar – Ulcinj 2010
Nikšić 2014 – Prvi As
Čelik – Danilovgrad
Lovćen II – Rudar
Ivangrad – Budvanska rivijera Budva

XIV KOLO - 31.03/01.04.2018
Ulcinj 2010 – Ivangrad
Budvanska rivijera Budva – Lovćen II
Rudar – Čelik
Danilovgrad – Nikšić 2014
Prvi As - Mornar

XV KOLO - 14/15.04.2018
Prvi As – Ulcinj 2010 40:25 (odigrano)
Mornar – Danilovgrad
Nikšić 2014 – Rudar
Čelik – Budvanska rivijera Budva
Lovćen II - Ivangrad

XVI KOLO - 21/22.04.2018
Ulcinj 2010 – Lovćen II
Ivangrad – Čelik
Budvanska rivijera Budva – Nikšić 2014
Rudar – Mornar
Danilovgrad – Prvi As

XVII KOLO - 25.04.2018
Danilovgrad – Ulcinj 2010
Prvi As – Rudar
Mornar – Budvanska rivijera Budva
Nikšić 2014 – Ivangrad
Čelik – Lovćen II

XVIII KOLO - 05/06.05.2018
Ulcinj 2010 – Čelik
Lovćen II – Nikšić
Ivangrad – Mornar
Budvanska rivijera Budva – Prvi As
Rudar - Danilovgrad
 

 
DRUGA ŽENSKA LIGA, TAKMIČARSKA SEZONA 2017/18

I KOLO - 30.09/01.10.2017.
Gorica – Prvi As
Tivat – Berane 2003
Levalea 2010 II – Ulcinj
Rudar – Podgorica 2013
Feniks - SLOBODAN

II KOLO - 07/08.10.2017.
Ulcinj – Rudar
Berane 2003 – Levalea 2010 II
Prvi As – Tivat
Feniks – Gorica
Podgorica 2013 - SLOBODAN

III KOLO - 14/15.10.2017.
Tivat – Feniks
Levalea 2010 II – Prvi As
Rudar – Berane 2003
Podgorica 2013 – Ulcinj
Gorica - SLOBODAN

IV KOLO - 21/22.10.2017.
Berane 2003 – Podgorica 2013
Prvi As - Rudar
Feniks – Levalea 2010 II
Gorica - Tivat
Ulcinj - SLOBODAN

V KOLO - 04/05.11.2017.
Levalea 2010 II - Gorica
Rudar – Feniks
Podgorica 2013 – Prvi As
Ulcinj – Berane 2003
Tivat - SLOBODAN

VI KOLO - 11/12.11.2017.
Prvi As – Ulcinj
Feniks – Podgorica 2013
Gorica – Rudar
Tivat – Levalea 2010 II
Berane 2003 - SLOBODAN

VII KOLO - 18/19.11.2017.
Rudar – Tivat
Podgorica 2013 – Gorica
Ulcinj – Feniks
Berane 2003 – Prvi As
Levalea 2010 II - SLOBODAN

VIII KOLO - 25/26.11.2017.
Feniks – Berane 2003
Gorica – Ulcinj
Tivat – Podgorica 2013
Levalea 2010 II – Rudar
Prvi As - SLOBODAN

IX KOLO - 02/03.12.2017.
Podgorica 2013 – Levalea 2010 II
Ulcinj – Tivat
Berane 2003 – Gorica
Prvi As – Feniks
Rudar - SLOBODAN

X KOLO - 10/11.03.2018
Prvi As – Gorica
Berane 2003 – Tivat
Ulcinj – Levalea 2010 II
Podgorica 2013 – Rudar
Feniks – SLOBODAN

XI KOLO - 17/18.03.2018
Rudar – Ulcinj
Levalea 2010 II – Berane 2003
Tivat – Prvi As
Gorica – Feniks
Podgorica 2013 – SLOBODAN

XII KOLO - 24/25.03.2018
Feniks – Tivat
Prvi As – Levalea 2010 II
Berane 2003 – Rudar
Ulcinj – Podgorica 2013
Gorica – SLOBODAN

XIII KOLO - 31.03/01.04.2018
Podgorica 2013 – Berane 2003
Rudar – Prvi As
Levalea 2010 II – Feniks
Tivat – Gorica
Ulcinj – SLOBODAN

XIV KOLO - 14/15.04.2018
Gorica – Levalea 2010 II
Feniks – Rudar
Prvi As – Podgorica 2013
Berane 2003 – Ulcinj
Tivat – SLOBODAN

XV KOLO - 21/22.04.2018
Ulcinj – Prvi As
Podgorica 2013 – Feniks
Rudar – Gorica
Levalea 2010 II – Tivat
Berane 2003 – SLOBODAN

XVI KOLO - 25.04.2018
Tivat – Rudar
Gorica – Podgorica 2013
Feniks – Ulcinj
Prvi As – Berane 2003
Levalea 2010 II – SLOBODAN

XVII KOLO - 05/06.05.2018
Berane 2003 – Feniks
Ulcinj – Gorica
Podgorica 2013 – Tivat
Rudar – Levalea 2010 II
Prvi As – SLOBODAN

XVIII KOLO - 12/13.05.2018
Levalea 2010 II – Podgorica 2013
Tivat – Ulcinj
Gorica – Berane 2003
Feniks – Prvi As
Rudar – SLOBODAN
 

KADETSKA MUŠKA LIGA, TAKMIČARSKA SEZONA 2017/18

I KOLO - 30.09/01.10.2017.
Partizan 1949 – Komovi
Jedinstvo – Mojkovac 2005
Mornar 7 – Lovćen

II KOLO - 07/08.10.2017.
Komovi – Lovćen
Mojkovac 2005 – Mornar 7
Partizan 1949 – Jedinstvo

III KOLO - 14/15.10.2017.
Jedinstvo – Komovi
Mornar 7 – Partizan 1949
Lovćen – Mojkovac 2005

IV KOLO - 21/22.10.2017.
Komovi – Mojkovac 2005
Partizan 1949 – Lovćen
Jedinstvo – Mornar 7

V KOLO - 04/05.11.2017.
Mornar 7 – Komovi
Lovćen – Jedinstvo
Mojkovac 2005 – Partizan 1949

VI KOLO - 11/12.11.2017.
Komovi – Partizan 1949
Mojkovac 2005 – Jedinstvo
Lovćen – Mornar 7

VII KOLO - 18/19.11.2017.
Lovćen – Komovi
Mornar 7 – Mojkovac 2005
Jedinstvo – Partizan 1949

VIII KOLO - 25/26.11.2017.
Komovi – Jedinstvo
Partizan 1949 – Mornar 7
Mojkovac 2005 – Lovćen

IX KOLO - 10/11.03.2018.
Mojkovac 2005 – Komovi
Lovćen – Partizan 1949
Mornar 7 – Jedinstvo

X KOLO - 17/18.03.2018
Komovi – Mornar 7
Jedinstvo – Lovćen
Partizan 1949 – Mojkovac 2005