Rukomet

Barski rukometni drugoligaši upisali pobjede na premijeri

| 03:10:2017 | 18:00:56


Druga muška rukometna liga – 1. kolo
 
Rezultati prvog kola

30/09/2017 13:00 SC Topolica
Prvi As – Ulcinj 2010    40 - 25

30/09/2017 19:30 SC Topolica
Mornar – Rudar  38 - 35

01/10/2017 15:00 SC Danilovgrad
Danilovgrad – Lovćen II          27 - 23

04/10/2017 12:30 SC Nikšić
Čelik – Ivangrad

04/10/2017 15:00 SC Nikšić
Nikšić 2014 – Budvanska rivijera Budva
 
Parovi prvog kola (novi raspored) - 07/08.10.2017.

Lovćen II – Mornar
Ivangrad – Prvi As
Rudar – Ulcinj 2010
Budvanska rivijera Budva – Danilovgrad
Čelik – Nikšić 2014
 
Tabela poslije prvog kola

1        Prvi As                  1        1        0        0        40:25 15      2
2        Danilovgrad           1        1        0        0        27:23 4        2
3        Mornar                  1        1        0        0        38:35 3        2
4        Nikšić 2014            0        0        0        0        0:0     0        0
4        Bud. rivijera Bd.     0        0        0        0        0:0     0        0
4        Ivangrad                0        0        0        0        0:0     0        0
4        Čelik                      0        0        0        0        0:0     0        0
8        Rudar                    1        0        0        1        35:38 -3      0
9        Lovćen II               1        0        0        1        23:27 -4      0
10      Ulcinj 2010            1        0        0        1        25:40 -15    0
 
Druga ženska rukometna liga – 1. kolo
 
30/09/2017 14:00 Univerzitetska dvorana
Rudar – Podgorica 2013         16 - 12

01/10/2017 12:00 SC Verde
Gorica – Prvi As   11 - 29

01/10/2017 18:00 SC Župa
Tivat – Berane 2003      27 - 23

03/10/2017 12:00 SC Nikšić
Levalea 2010 II – Ulcinj 30 – 29
 
Parovi drugog kola - 07/08.10.2017.

Prvi As – Tivat
Ulcinj – Rudar
Berane 2003 – Levalea 2010 II
Feniks – Gorica
Podgorica 2013 - SLOBODAN
 
Tabela poslije prvog kola

1        Prvi As                 1        1        0        0        29:11 18      2
2        Rudar                    1        1        0        0        16:12 4        2
3        Tivat                      1        1        0        0        27:23 4        2
4        Levalea 2010 II     1        1        0        0        30:29 1        2
5        Feniks                   0        0        0        0        0:0     0        0
6        Ulcinj                     1        0        0        1        29:30 -1      0
7        Berane 2003         1        0        0        1        23:27 -4      0
8        Podgorica 2013    1        0        0        1        12:16 -4      0
9        Gorica                   1        0        0        1        11:29 -18    0