by Ilija Kovačević | 18:11:2017 | 21:08:53

Sudije; Ivan Ćurčić – Petar Kruščić (Podgorica)
Sedmerci; Berane 2003 (2-2) – Prvi As (5-3)
Isključenja; Berane 2003 (10' minuta) – Prvi As (10' minuta)

Berane 2003; Jokić, Jukić, Ivanović, Veljović 4, Radunović, Gugač 2, Simonović 2, Golubović 2, Senić, Obadović, Vujović 3, Ramusović 7, Stojanović, Božović.

Prvi As; Čogurić, Janković, Matas, Bokan 1, Đokić 1, Šćepanović, Vuković, Bulatović 2, Tomić 1, Mehmedović 2, Dobrković, Šturanović, Beharović 9, Petković 5, Mujić.

U derbiju sedmog kola Druge lige za rukometašice, ekipa Prvog asa je kao gost slavila protiv Berana 2003: 21-20.

Domaće su vodile do 45' minuta, kada su Baranke konačno zaigrale šampionski. U 53' minutu pulenke Marka Dobrkovića su povele 20:19, ali su pri tom rezultatu promašile 2 sedmerca, pa se u poslednji minut ušlo kod rezulatata 20:20.

Gol za pobjedu postigla je Teodora Petković koja je bila strijelac pet golova.  Arnela Beharović je bila najjefikasnija sa 9 pogodaka, dok je na golu sa 20 odbrana blistala Anastasija Čogurić.