Žestok otpor Barana u prvom polufinalu Kupa Crne Gore

by Ilija Kovačević / foto & video OSCG | 17:03:2018 | 17:35:05

Bar Volley – Budućnost Capital Plaza 1:3  (23:25, 24:26, 25:21, 11:25)

Bijelo Polje; SD “Nikoljac”, gledalaca oko 100.
Sudije: Sonja Simonovska (Bar) i Branimir Janjević (Podgorica).

Bar Volley: Pekić, Jovančević, Pekić S., Šabović, Vujisić, Bojić, Caković, Lečić, Sekulić, Novaković, Gojković, Koković, Radević.

Budućnost Capital Plaza: Dubak, Ćuk, Vlahović, Peruničić, Radović, Šćepanović, Zvicer, Hadžisalihović, Bošković, Vlahović I., Jelić, Vidić, Radović B., Pavićević.

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Crne Gore 2018. za odbojkaše Budućnost Capital Plaza savladala je ekipu Bar Volley-a rezultatom 3:1.

Barani su pružili žestok otpor favoritu, pa su prva dva seta riješena na razliku.

U trećem setu puleni Ivana Dobrkovića su bili sigurniji, pokazali pravo lice i riješili ovaj dio igre 25:21.

Četvrti set je donio mnogo bolju igru Podgoričana. Iskustvo je došlo do izražaja, pa je ovaj dio igre pripao favoritu 25:11.

Nakon meča Đorđe Vujisić prvotimac Bar Volley-a, je za portal OSCG, kazao …