by Ilija Kovačević | 16:02:2019 | 16:43:51

Galeb Poliklinika Hipokrat – Gimnazijalac: 3-1 (23:25, 25:13, 25:19, 25:18)

Bar; SD „Topolica“, gledalaca oko 100
Sudije; J. Mitrović (Podgorica) i I.Lazović (Bar)

Galeb Poliklinika Hipokrat; Tvrdišić, Kostić, Stanišić, Ćaćić, Mašanović, Labović, Nikolić, Franovic, Petranović, Barjaktarović, Tuševljak, Vukčević, Mumović, Marotić, Šćepanović.

Gimnazijalac; Kapisoda, Šimun, Radević, Đaković, Krgović, Popović, Dašić, Stojanović, Drakulović, Radulović, Bulatović, Bečanović.

Odbojkašice iz Bara, nastavile su pobjednički niz sa petom uzastopnom pobjedom, zadržavši odlično drugo mjesto na tabeli.

Pulenke Nikole Masoničića su u okviru 10. kola Prve lige pred svojim navijačima bile bolje od kotorskog Gimnazijalca 3:1 u setovima.

Gošće su mnogo bolje otvorile utakmicu i prvi set dobile na razliku. U nastavku su domaće zaigrale daleko kvalitetnije, sa tri uzastopna seta. Drugi set su dobile 25:13, a treći 25:19.

U četvrtom periodu, Galeb je brzo stekao veliku prednost 17:11, za konačnih 25:18, čime je ovaj meč bio riješen za novi trijumf barskog kluba.

Galeb je zadržao drugo mjesto na tabeli iza gradskog rivala Luke Bar. Galebice imaju skor od osam pobjeda i dva poraza.