Odbojka

Odbojka: Pionirska liga

izvor ; OSCG | 19:02:2019 | 07:43:42


U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podršku Ministarstva sporta, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je peti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Mediteran Bemax 0:2 (13:25; 21:25)
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.
Mediteran Bemax: Kovačević A., Božović, Manojlović, Novaković, Nedović I., Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gudelj, Kovačević J., Cerović, Nikaljević, Gluščević, Mijović.

Morača – Mrkojevići 2:0 (25:19; 25:19)
Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Kankaraš, Koprivica, Popović, Rudan, Janičić, Marić, Kalezić, Božović, Tošić.
Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović A., Vukić, Ćatović Aj., Bidžur, Đurović.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Herceg Novi  2:0 (25:14;25:13)
Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.
Herceg Novi: Petrović Nađa, Petrović Nina, Senić, Baković, Nikolić, Simić, Bijelović, Rakočević.

Jedinstvo : Top Volley 2:0 (25:9, 25:9)
Jedinstvo: Kolić, Jevrić, Žujović, Kocić, Balazo, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Barać.
Top Volley: Maraš, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Adžić, Mijušković, Kuč.

Galeb Poliklinika Hipokrat –  Gimnazijalac 2:1 (25:10;19:25; 15:4)
Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.
Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Mrkojevići – Mediteran Bemax 0:2 (7:25; 8:25)
Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović A., Vukić, Ćatović Aj., Bidžur, Đurović.
Mediteran Bemax: Kovačević A., Božović, Manojlović, Novaković, Nedović I., Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gudelj, Kovačević J., Cerović, Nikaljević, Gluščević, Mijović.

Rudar – Morača 1:2 (19:25, 25:17, 15:17)
Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Klačar, Sokić, Ostojić, Lazarević.
Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Kankaraš, Koprivica, Popović, Rudan, Janičić, Marić, Kalezić, Božović, Tošić.

Ivangrad 2011 – Mladost 0:2 (15:25, 25:22; 15:5)
Ivangrad 2011: Popović,Tmušić, Aković T, Bogavac, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Arsić, Mrvaljević, Džudović, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Marić.

Libero – Herceg Novi  2:0 (25:16;25:20)
Libero: Tomašević, Medin, Armenko, Đurašić, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović, Matunović.
Herceg Novi: Petrović Nađa, Petrović Nina, Senić, Baković, Nikolić, Simić, Bijelović, Kapor, Kovačević

Akademija – Jedinstvo 0:2 (19:25;23:25)
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević.
Jedinstvo:  Jevrić, Žujović, Kocić, Balazo, Hadžibegović, Vuletić, Vuletić M, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Barać, Krgović.

Nikšić – Gorštak 0:2 (29:31; 23:25)
Nikšić: Bojić, Vulanović, Bulajić, Đurović, Nikolić, Đilas, Nikčević, Striković.
Gorštak:Vujisić, Obrenović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Dašić, Dožić, Tapušković, Vuković, Živić.

Rudar – Top Volley 2:0 (25:9, 25:6)
Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Drnda, Klačar, Sokić, Ostojić, Lazarević.
Top Volley: Maraš, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Adžić, Mijušković, Kuč.

Luka Bar – Mladost 2:0 (25:18; 25:20)
Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Raičević, Hodžić, Zarubica, Knežević, Zeković, Nedić, Džaferović, Jovanović.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Arsić, Mrvaljević, Džudović, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Marić.

Ivangrad 2011 – Libero 0:2 ( 15:25; 13:25)
Ivangrad 2011: Popović,Tmušić, Aković T, Bogavac, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.
Libero: Tomašević, Medin, Armenko, Đurašić, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović, Matunović.

Luka Bar- Nikšić 1:2 (25:23; 16:25;5:15)
Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Raičević, Hodžić, Zarubica, Knežević, Zeković, Nedić, Džaferović, Jovanović.
Nikšić: Bojić, Vulanović, Bulajić, Đurović, Nikolić, Đilas, Nikčević, Striković.

Gorštak – Akademija 0:2 (17:25; 12:25)
Gorštak:Vujisić, Obrenović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Dašić, Dožić, Tapušković, Vuković, Živić.
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević.

Budućnost – Gimnazijalac 2:0 (25:15; 25:17)
Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Ražnatović, Bjelanović, Matić, Cvijović.
Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Budućnost – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:13; 25:11)
Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Ražnatović, Bjelanović, Matić, Cvijović.
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.
                                                                 
                                                                  *  *   *


U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podršku Ministarstva sporta, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović”, odigran je četvrti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkaše.

Postignuti su sledeći rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Mediteran Bemax  0:2 (8:25; 17:25)
Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Bulatović, Miranović, Vlahović, Uskoković, Čičić, Domnik, Perunović, Ćetković.
Mediteran Bemax: Novaković, Zec, Ćulibrk, Tršić, Miljanić, Bigović, Rađenović, R. Milenković, Vuksanović, Radović, V. Milenković, Krivokapić, Ražnatović, Jovanović.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Budućnost Capital Plaza 0:2 (18:25; 16:25)
Galeb Poliklinika Hipokrat: Smolović, Petrović, F. Milić, Božović, Strahinja, V. Cimbaljević, M. Milić, Ramović, Muratović, L. Cimbaljević, Petković, Biacović, Nonković.
Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Bulatović, Miranović, Vlahović, Uskoković, Čičić, Domnik, Perunović, Ćetković.

Mediteran Bemax – Jedinstvo 2:0 (25:23, 25:21)
Mediteran Bemax: Novaković, Zec, Ćulibrk, Tršić, Miljanić, Bigović, Rađenović, R. Milenković, Vuksanović, Radović, V. Milenković, Krivokapić, Ražnatović, Jovanović.
Jedinstvo: Obradović, Radivojević, Šekularac, Femić, Jahjagić, Veličković, Ćinćur, Knežević, Ćetković, Rovčanin, Mrdak.

Jedinstvo – Top volley 2:0 (25:10; 25:14)
Jedinstvo: Obradović, Radivojević, Šekularac, Femić, Jahjagić, Veličković, Ćinćur, Knežević, Ćetković, Rovčanin, Mrdak.
Top volley: Anđelić, Stijepović, Grahovac, Mašković, Perić, Gluščević, Jaćimović.