by Ilija Kovačević | 16:03:2019 | 20:01:55

Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača 1:3 (19:25, 17:25, 25:21, 21:25)

Bar; SD „Topolica”, gledalaca oko 100.
Sudije: S. Simonovska i M.Bulatović (Bar)

Galeb: Кrkalović, Tvrdišić, Кostić ,Šćepanoivić, Ćaćić, Franović, Labović, Nikolić, Petranović, Barjaktarević, Tuševljak, Vukčević, Mumović, Marotić.

Morača: Delić, Čavić, Savović, Matanović, Кovač, Vukadinović, Đonović, Miljanić, Rakočević, Nedić, Petričević, Кamčeva, Gigović, Globarević.

U derbiju 12. kola Prve ženske lige, odbojkašcie Morače su večeras u Baru savladale domaći Galeb PH sa 3:1 u setovima.

Ovom pobjedom, Podgoričanke su najvjerovatnije stigle do odlučujućeg trijumfa koji im obezbjeđuje drugu poziciju uoči Play – off-a, dok će Baranke biti najvjerovatnije treće jer imaju pobjedu više od Rudara.

Gšće su mnogo bolje otvorile utakmici i dobile prva dva seta, da bi domaće u trećem setu najavile preokret. Ipak, gošće su u četvrtom setu bile sigurne i riješila ga u svoju korist.