by Ilija Kovacevic | 27:02:2016 | 22:18:57

Sutjeska – Bar Volley : 2 – 3 (21:25, 25:21, 25:23, 15:25, 14:16).

Nikšić ; SC „Nikšić“, gledalaca oko 100.
Sudije ; Beljkaš P. i Plamenac N. (oba iz Bara)

Sutjeska ; Perošević, Taušan, Rosandić, Bošković, Popović, Perović, Vulić, Stojanović, Baletić, Bojić, Rondović, Brajković.

Bar Volley : Džarić, Šćekić, Pekić, Jovančević, D. Bilčić, Milošev, Ma. Kosović, Radević, J. Bilčić, Vujošević, Mi. Kosović, Sekulić.

U utakmici osmog kola i derbiju začelja Prve lige, odbojkaši Bar Volley-a su ostvarili prvi trijumf ove sezone, i na taj način se revanširali Nikšićani za istovjetan poraz u Baru u prvom dijelu sezone

Barani su večeras u Nikšiću pružili najbolju partiju ove sezone, a iako najmlađi tim u ligi iskusno odradili meč u pet setova.
Prvom pobjedom u sezoni, Barani su se izjednačili sa Sutjeskom na diobi posljednjeg mjesta na tabeli.

Poslije vođstva Barana od 1:0 u setovima, domaći su uspjeli da preokrenu meč u svoju korist na 2:1, ali su puleni Vlada Jovanovića i Mirka Radevića uspjeli da se vrate i četvrti set riješe u svoju korist sa nevjerovatnih  25:15.

U petom setu prava drama, a bukvalno pionirski sastav Bar Volley-a je bio prisebniji u odlučujućim trenucima i uspio da ga riješi na razliku 16:14.