Odbojka

Četvrti vikend “Mini odbojke” - male sirene 4 od 4

by OSCG | 06:03:2016 | 19:09:47


U nedelju, 6. marta 2016. godine u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrane su utakmice u takmičenju Mini odbojka u kategoriji djevojčica rođenih 2003/2004 godine. Ovaj vikend su obilježile “male sirene”. Odbojkašice Luke Bar koje vodi trener Blažo Dobrković su u četiri meča upisale isto toliko trijumfa.
Slijede rezultati po grupama ;
 
GRUPA A
 
Morača 2 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:16, 21:11)
Morača 2: Burić, Jovanović, Radusinović, Butorović, Lazović, Vidaković, Radović, Pejović.
Budućnost Capital Plaza 3: Popović, Jakšić, Burzanović, Petrović, Gavrilović, Ćirović, Pajović,
 
Mediteran – Budućnost Bemax 1 0:2 (6:21, 17:21)
Mediteran: Bogićević, Bajković, Kustudić, Jokić, Pejović, Memić, Vujačić, Petković.  
Budućnost Bemax 1: Glomazić, Radulović, Novak, Bulatović, Đurković, Radulović, Boljević, Drašković.
 
Akademija 2 – Ivangrad 2011 0:2 (7:21, 4:21)
Akademija 2: Zogović, Dragović, Šćepović, Popović, Stanišić, Rakočević, Božović, Jušković.
Ivangrad 2011: Muratović, Popović, Dobrašinović, Saković, Ralević, Bogavac.
 
Libero 1 – Herceg Novi 2 2:1 (19:21, 21:19, 15:12)
Libero 1: Armenko, Zlotvorović, Medin, Grebović, Đurašić, Jovanović.
Herceg Novi 2: Mališić, Milić, Bovan, Kovačević, Senić, Popović, Bovan, Kiperaš.
 
Budućnost Bemax 1 – Morača 2 2:0 (21:15, 21:15)
Budućnost Bemax 1: Glomazić, Radulović, Novak, Bulatović, Đurković, Radulović, Boljević, Drašković.
Morača 2: Butorović, Radusinović, Đoković, Vukadinović, Pešić, Burić, Vuković, Jovanović.
 
Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 2 0:2 (10:21, 12:21)
Budućnost Capital Plaza 3: Kažić, Dačić, Šoć, Jovanović, Lakićević, Božović, Vojinović, Zeveđi.
Akademija 2: Zogović, Jušković, Božović, Rakočević, Stanišić, Popović, Šćepović, Dragović.
 
Gorštak – Mediteran 2:1 (21:16, 17:21, 15:9)
Gorštak: Dašić, Palević, Grujić, Šćepanović, Drakul, Bulatović, Šuković, Dožić.
Mediteran: Bogićević, Bajković, Kustudić, Jokić, Pejović, Memić, Vujačić, Petković.
 
Ivangrad 2011 – Libero 1 2:0 (21:13, 21:13)
Ivangrad 2011: Muratović, Popović, Dobrašinović, Saković, Ralević, Bogavac.
Libero 1: Armenko, Zlotvorović, Medin, Grebović, Đurašić, Jovanović.
 
GRUPA B
 
Budućnost Bemax 2 – Morača 3 0:2 (14:21, 16:21)
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Laković, Bulatović, Pešić, Kojić, Bajramspahić, Uskoković.
Morača 3: Đurišić, Mališić, Đurović, Andrijašević, Knežević, Vasiljević, Ostojić, Radunović.

 
Akademija 1 – Luka Bar 1 0:2 (6:21, 11:21)
Akademija 1: Radulović, Anđelić, Brajković, Koljenović, Popović, Petrović, Bubanja, Ćetković.
Luka Bar 1: Vukoslavčević, Pepđonović, Jovetić, Popović, Rastović, Radanović, Brkanović, Tamindžija.


Gimnazijalac 2 – Budućnost Bemax 2 2:1 (10:21, 21:16, 24:22)
 
Gimnazijalac 2: Dojčinović, Ivanović, Popović, Korom, Bećir, Stjepčević, Stepanov, Franović.
Budućnost Bemax 2: Uskoković, Bajramspahić, Kojić, Pešić, Bulatović, Laković, Đuranović.
 
Morača 3 – Ibar 2:0 (21:9, 21:13)
Morača 3: Vuković, A. Andrijašević, N. Andrijašević, Ostojić, Vasiljević, Knežević, Bogojević, Mališić.
Ibar: Dacić, Bulatović, Kajević, F. Kalač, Z. Kalač, Suljević, Hot, Nokić.
 
Budućnost Capital Plaza 1 – Nikšić 2 0:2 (9:21, 19:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Bojanić, Radunović, Vukčević, Stanojević, Bjelica, Devanić, Mijović, Jovović.
Nikšić 2: Đurović, Đukanović, Nikolić, Šupljeglav, Bulajić, Stanišić.
 
Budućnost Bemax 3 – Libero 2 2:0 (21:12, 21:13)
Budućnost Bemax 3: Vujačić, Špirić, Matić, Marković, Špirić, Stanković, Bjelanović, Đaletić.
Libero 2: Bidžur, Kalamperović, Kadić, Đurović, Perazić, Ljajević.


Luka Bar 1 – Gimnazijalac 2 2:0 (22:20, 21:14)
Luka Bar 1: Vukoslavčević, Pepđonović, Jovetić, Popović, Rastović, Radanović, Brkanović, Tamindžija.
Gimnazijalac 2: Dojčinović, Ivanović, Popović, Korom, Bećir, Stjepčević, Stepanov, Franović.

 
Ibar – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 (16:21, 13:21)
Ibar: Dacić, Bulatović, Kajević, Kalač, Kalač, Suljević, Hot, Nokić.
Budućnost Capital Plaza 1: Bojanić, Radunović, Vukčević, Stanojević, Bjelica, Devanić, Mijović, Jovović.
 
GRUPA C

Morača 1 – Volley 2007 2:0 (21:2, 21:15)
Morača 1: Krivokapić, Vukoslavović, Delić, Slavić, Obradović, Perović, Đukanović, Kalezić.
Volley 2007: Bošković, Ćetković, Šarović, Vukčević, Vućić, Aleksejceva, Žugić, Drešević.
 
Nikšić 1 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:6, 21:11)
Nikšić 1: Vulanović, Bulajić, Vulanović, Đilas, Nikolić, Backović, Knežević, Jovanović. Budućnost Capital Plaza 2: Husović, Saveljić, Jovićević, Brtan, Ademović.
 
Luka Bar 2 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:10, 21:16)
Luka Bar 2: Lukić, Nedović, Ratknić, Nikić, Knežević, Zajović, Dević, Krstić.
Budućnost Bemax 3: Đaletić, Bjelanović, Stanković, Špirić, Marković, Matić, Špirić, Vujačić.

 
Gimnazijalac 1 – Morača 1 2:1 (18:21, 21:17, 19:17)
Gimnazijalac 1: Krgović, Drakulović, Ćetković, Dobriša, Bulatović, Miljenović, Kaluđerović, Ćorović.
Morača 1: Krivokapić, Delić, Slavić, Perović, Đukanović, Kalezić, Vukoslavović, Obradović.


Volley 2007 – Luka Bar 2 0:2 (6:21, 9:21)
Volley 2007: Bošković, Ćetković, Šarović, Vukčević, Vućić, Aleksejceva, Žugić, Đuričković.
Luka Bar 2: Lukić, Nedović, Ratknić, Nikić, Knežević, Zajović, Dević, Krstić.

 
Herceg Novi 1 – Akademija 1 1:2 (22:20, 7:21, 14:16)
Herceg Novi 1: Simanić, Cimbaljević, Danilović, Vujović, Lalić, Bjelić, Petrović, Petrović.
Akadmija 1: Furtula, Bubanja, Petrović, Popović, Koljenović, Brajković, Anđelić, Grozdanić.
 
Nikšić 1 – Gimnazijalac 1 2:0 (21:12, 21:10)
Nikšić 1: Vulanović, Bulajić, Vulanović, Đilas, Nikolić, Backović, Knežević, Jovanović.
Gimnazijalac 1: Krgović, Drakulović, Ćetković, Dobriša, Bulatović, Miljenović, Kaluđerović, Ćorović.
 
Budućnost Capital Plaza 2 – Libero 2 0:2 (16:21, 16:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Husović, Saveljić, Jovićević, Brtan, Ademović.
Libero 2: Bidžur, Kalamperović, Kadić, Đurović, Perazić, Ljajević.