Odbojka

Vikend “Mini odbojke” obilježile ekipe iz Bara

by Ilija Kovačević | 13:03:2016 | 20:16:04


Završen peti vikend
 
U nedelju, 13. marta 2016. godine u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrane su utakmice u takmičenju Mini odbojka u kategoriji dječaka 2003/2004 god.  i djevojčica rođenih 2005/2006 godine.
Bio je ovo dan derbija kada je riječ o  ekipama iz Bara ! Sastav Mrkojevići-Kalamper odigrao dva velika derbija protiv Luke Bar 2 i Galeba (Sutomore), dok su odbojkaši Bar Volley-a nanizali nove trijumfe u svim mečevima (osim međusobnog), dok je sastav Galeba (Sutomore) i dalje bez poraza. Ekipa Luka Bar 2 upisala poraze u ovom kolu.


U prvom meču ekipa Mrkojevići –Kalamper je odigrala odličan meč i lakše od očekivanog savladala gradskog rivala, Luku Bar 2 rezultatom 2:0 (21:8, 21:18).

U drugom susretu, sastali su se protiv Galeba za koju su nastupale djevojčice iz Sutomora. Bio je to meč dana na terenima podgoričke Gimnazije "Slobodan Škerović". Od samog starta djevojčice obije ekipe pokazale su sigurnost i veliku volju da se dokažu svojim trenerima i publici kao i kompletnoj javnosti, u što boljem izdanju. Prvi set je pripao ekipi Galeba (Sutomore), rezultat je bio 21:18. U drugom setu prava rezultatska neizvjesnost. Drugi set ipak osvajaju djevojčice iz Mrkojevića 23:21. U odlučujućem trećem setu bilo je 15:11 za Galeb.

Odbojkaši Bar Volleya, nanizali su nove pobjede, pa se može kazati da je ovo bio dan barske “Mini odbojke” u Podgorici.


Kompletni rezultati ;
 

Bar Volley 4 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:5, 21:9)
Bar Volley 4: Cimbaljević, Bracović, Hodžić, Petković, Bojić, Šaltić Marijan, Šaltić Marin.
Budućnost Capital Plaza 3: Janjević, Bašić, Jovetić F, Jovetić P, Nejkov, Sanjević, Igić, Đurašić.
 
Volley 2007 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:5, 21:11)
Volley 2007: Svrkota, Gogić, Simović, Bektešević, Dževerdarović.
Budućnost Capital Plaza: Stojanović, Đačić, Čađenović, Smajović, Mitrović, Popivoda A, Popivoda N, Injac.
 
Budućnost Bemax 1 – Budućnost Bemax 2 1:2 (18:21, 21:19, 6:15)
Budućnost Bemax 1: Stojanović, Kojić N, Dragović, Malagić, Kojić D, Balota.
Budućnost Bemax 2: Janković, Ćetković, Radunović, Đurović, Vujošević, Lakić.
 
Bar Volley 1 – Bar Volley 3 2:0 (21:10, 21:14)
Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Muratović.
Bar Volley 3: Strahinja, Novaković, Milić, Begzić, Šćepanović.
 
Morača 1 – Luka Bar 1 2:0 (21:10, 21:19)
 
Morača 1: Popović, Tošić, Pejović, Radović, Martinović, Kankaraš, Vuković, Mijušković.
Luka Bar 1: Hodžić, Raičević, Husović, Krgović He., Krgović Hr, Marković, Krnić, Tomanović.
 
Morača 3 – Galeb (Sutomore) 0:2 (9:21, 5:21)
Morača 3: Popović N, Popović A, Rudan, Pavićević, Medojević, Brkanović, Lalović, Radulović.
Galeb: Perišić, Spaić, Đokić, Cilić, Cerović A, Dašić, Cerović J, Mrdan.

 
Bar Volley 3 – Bar Volley 4 1:2 (21:19, 20:22, 13:15)
Bar Volley 3: Strahinja, Novaković, Milić, Begzić, Matić, Šćepanović, Radonjić.
Bar Volley 4: Cimbaljević, Bracović, Hodžić, Petković, Bojić, Šaltić Marijan, Šaltić Marin.
 
Mrkojevići Kalamper – Luka Bar 2 2:0 (21:8, 21:18)
Mrkojevići Kalamper: Kadić, Škretović, Kurtović, Đurović, Arabelović, Bidžur, Kalamperović, Vukić.
Luka Bar 2: Knežević, Babović K, Pešić, Franićević, Zarubica, Mićković, Novović, Babović P.
 
Nikšić – Akademija 2:0 (21:6, 21:10)
Nikšić: Đilas, Đurović, Nikolić, Vulaković.
Akademija: Orlandić, Krunić, Zogović, Anđelić, Đukić V, Mitrović, Đukić S, Trenevska.
 
Budućnost Capital Plaza – Budućnost Bemax 2 0:2 (12:21, 3:21)
Budućnost Capital Plaza: Stojanović, Đačić, Čađenović, Smajović, Mitrović, Popivoda A, Popivoda N, Injac.
Budućnost Bemax 2: Janković, Ćetković, Radunović, Đurović, Vujošević, Lakić.
 
Budućnost Capital Plaza 1 – Bar Volley 2 0:2 (8:21, 11:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Perunović, Nikčević, Pepić, Domnik, Čičić, Vučinić, Vlahović, Irić.
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Velović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
 
Morača 2 – Mediteran 0:2 (15:21, 7:21)
Morača 2: Koprivica, Marković, Lakić, Marić, Iličković, Janičić.
Mediteran: Kustudić, Zvicer, Lučić, Dragičević, Delibašić, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.
 
Luka Bar 2 – Nikšić 0:2 (3:21, 4:21)
Luka Bar 2: Knežević, Babović K, Pešić, Franićević, Zarubica, Mićković, Novović, Babović P.
Nikšić: Backović, Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović.
 
Budućnost Capital Plaza 2 – Bar Volley 1 0:2 (12:21, 19:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Dragojević, Žarić, Vujović, Radulović, Rakočević.
Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Muratović, Golubović, Bojić.
 
Volley 2007 – Morača 1 0:2 (6:21, 17:21)
Volley 2007: Svrkota, Gogić, Simović, Bektešević, Dževerdarović, Bosnić, Ćetković J, Ćetković M.
Morača 1: Popović, Tošić, Pejović, Radović, Martinović, Kankaraš, Vuković, Mijušković.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (25:23, 21:13)
Mediteran: Zec P, Zec V, Bulatović D, Ćulibrk, Krivokapić, Rađenović, Bauk, Bulatović P.
Budućnost Capital Plaza 3: Janjević, Bašić, Jovetić F, Jovetić P, Nejkov, Sanjević, Igić, Đurašić, Šabotić.


Galeb (Sutomore) – Mrkojevići Kalamper 2:1 (21:18, 21:23, 15:11)
Galeb: Perišić, Spaić, Đokić, Cilić, Cerović A, Dašić, Cerović J, Mrdak.
Mrkojevići Kalamper: Kadić, Škretović, Kurtović, Đurović, Arabelović, Bidžur, Kalamperović, Vukić.
 
Bar Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (25:23, 21:7)
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
Budućnost Capital Plaza 2: Dragojević, Žarić, Vujović, Radulović, Rakočević.


Akademija – Budućnost Bemax 1 2:0 (21:10, 21:16)
Akademija: Orlandić, Krunić, Zogović, Anđelić, Đukić V, Mitrović, Đukić S, Trenevska.
Budućnost Bemax 1: Stojanović, Kojić N, Dragović, Malagić, Kojić D, Balota.
 
Luka Bar 1 – Morača 2 2:0 (21:17, 21:15)
Luka Bar 1:  Hodžić, Raičević, Husović, Krgović He., Krgović Hr, Marković, Krnić, Tomanović.
Morača 2: Marković, Koprivica, Janičić, Lakić, Marić, Iličković.
 
Mediteran – Morača 3 0:2 (25:27, 17:21)
Mediteran:  Kustudić, Zvicer, Lučić, Dragičević, Delibašić, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.
Morača 3: Lalović, Kujović, Pavićević, Rudan, Petrović, Popović.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 (11:21, 13:21)
Mediteran: Krivokapić, Zorić, Bulatović D, Ćulibrk, Krivokapić, Rađenović, Vuksanović, Bulatović P.
Budućnost Capital Plaza 1:  Perunović, Nikčević, Pepić, Domnik, Čičić, Vučinić, Vlahović, Irić.