Odbojka

Završen jedanaesti vikend “Mini odbojke”

| 24:04:2016 | 19:30:30


U nedelju, 24. aprila u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrane su utakmice u takmičenju Mini odbojka u kategoriji dječaka 2003/2004 god.  i djevojčica rođenih 2005/2006 godine.

I ove nedjelje sjajan učinak imale su ekipe iz naše opštine.

Bar Volley je u sedam mečeva upisao 6 pobjeda i poraz, Mrkojevići Kalamper u dva meča ostvario dvije pobjede, Galeb (Sutomore) je u tri meča upisao isto toliko trijumfa, dok su Luka Bar 1 i 2 upsali tri pobjede i dva poraza, od toga jedan trijumf u direktnom klubskom okršaju ekipe Luka Bar 2.          

Sve ekipe iz Bara plasirale su se u ¼ finale.
 

photo ; Mrkojevići Kalamper i Galeb (Sutomore)

Kompletni rezultati :
 
Budućnost Bemax 1 – Volley 2007 0:2 (3:21, 19:21)
Budućnost Bemax 1: Malagić, Balota, Kojić D, Kojić N, Bogojević.
Volley 2007: Bektešević, Simović, Gogić, Dževerdanović, Ćetković, Bosnić.
 
Morača 3 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:16, 21:16)
Morača 3: Vukanić, Petrović, Pavićević, Kujović, Rudan, Popović, Radulović.
Budućnost Capital Plaza: Čađenović, Smajović, Injac, Popivoda A, Mitrović, Popivoda N, Đačić.
 
Bar Volley 4 – Budućnost Capital Plaza 2 2:1 (16:21, 21:17, 15:13)
Bar Volley 4: Cimbaljević, Bracović, Hodžić, Petrović, Bojić, Šaltić Marijan, Šaltić Marin.
Budućnost Capital Plaza 2: Dragojević, Žarić, Vulović, Radulović, Rakočević.
 
Morača 2 – Nikšić 0:2 (2:21, 1:21)
Morača 2: Lakić, Iličković, Koprivica, Vukčević, Marković, Janičić, Marić.
Nikšić: Backović, Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović.
 
Bar Volley 3 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:8, 21:7)
Bar Volley 3: Strahinja, Novaković, Milić, Matić, Šćepanović, Radonjić.
Budućnost Capital Plaza 3: Jovetić F, Jovetić P, Tošić, Bašić, Janjević Du, Janjević Da, Igić, Đurašić.

Budućnost Bemax 2- Luka Bar 1 0:2 (17:21, 20:22)
Budućnost Bemax 2: Ćetković, Đurović, Lakić, Radulović, Radunović.
Luka Bar 1: Krnić, Ostojić, Krgović He, Krgović Hr, Husović, Hodžić, Raičević, Bogunović.
 
Luka Bar 2 – Galeb (Sutomore) 0:2 (11:21, 8:21)
Luka Bar 2: Babović, Mićković, Zarubica, Čarapić, Knežević, Pešić, Franićević.
Galeb: Perišić, Spaić, Cilić, Cerović A, Dašić, Cerović J, Mrdak, Đokić.


photo ; Bar Volley

Bar Volley 1 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (22:20, 21:12)

Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Golubović, Muratović, Bojić.
Budućnost Capital Plaza 1: Čičić, Manojlović, Domnik, Nikčević, Perunović, Vlahović, Pepić, Stanišić.
 
Akademija – Mediteran 2:0 (21:16, 21:8)
Akademija: Đukić S, Mitrović, Anđelić, Krunić, Đukić V, Orlandić, Tuzović, Potparić.
Mediteran: Kustudić, Zvicer, Dragićević, Delibašić, Jovović, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.

Bar Volley 2 – Mediteran 2:0 (21:19, 21:9)
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Velović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
Mediteran: Milenković R, Milenković V, Bulatović, Rađenović, Ćulibrk, Krivokapić.


photo ; OOK Mrkojevići Kalamper (sa trenerima)

Morača 3 – Mrkojevići Kalamper 0:2 (10:21, 17:21)

Morača 3: Petrović, Kujović, Vukanić, Pavićević, Radulović, Popović, Rudan.
Mrkojevići Kalamper: Arabelović, Đurović, Bidžur, Kadić, Perazić, Vukić, Škretović, Kalamperović.
 
Morača 1 – Budućnost Bemax 1 2:0 (21:15, 21:13)
Morača 1: Popović, Đikanović, Martinović, Vuković, Kankaraš, Radonjić, Tošić.
Budućnost Bemax 1: Malagić, Balota, Kojić D, Kojić N, Lakić.
 
Volley 2007 – Budućnost Bemax 2 0:2 (9:21, 3:21)
Volley 2007: Bektešević, Simović, Gogić, Dževerdanović, Ćetković, Bosnić.
Budućnost Bemax 2: Ćetković, Đurović, Lakić, Radulović, Radunović.


photo ; Bar Volley

Budućnost Capital Plaza 2 – Bar Volley 1 0:2 (9:21, 13:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Dragojević, Žarić, Vulović, Radulović, Rakočević.
Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Golubović, Muratović, Bojić.
 
Bar Volley 3 – Bar Volley 4 2:0 (21:10, 21:16)
Bar Volley 3: Strahinja, Novaković, Milić, Matić, Šćepanović, Radonjić.
Bar Volley 4: Cimbaljević, Bracović, Hodžić, Petrović, Bojić, Šaltić Marijan, Šaltić Marin.
 
Mediteran – Luka Bar 2 2:1 (20:22, 21:14, 16:14)
Mediteran: Kustudić, Zvicer, Dragićević, Delibašić, Jovović, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.
Luka Bar 2: Babović, Mićković, Zarubica, Čarapić, Knežević, Pešić, Franićević.


photo ; Bar Volley

Budućnost Capital Plaza – Galeb (Sutomore) 0:2 (16:21, 5:21)
Budućnost  Capital Plaza: Čađenović, Smajović, Injac, Popivoda A, Mitrović, Popivoda N, Đačić.
Galeb: Perišić, Spaić, Cilić, Cerović A, Dašić, Cerović J, Mrdak, Đokić.
 
Luka Bar 1 – Akademija 2:1 (21:15, 20:22, 15:12)
Luka Bar 1: Krnić, Ostojić, Krgović He, Krgović Hr, Husović, Hodžić, Raičević, Bogunović.
Akademija: Đukić S, Mitrović, Anđelić, Krunić, Đukić V, Orlandić, Tuzović, Potparić.

Budućnost Capital Plaza 1 – Bar Volley 2 2:1 (21:18, 16:21, 15:11)
Budućnost Capital Plaza 1: Čičić, Manojlović, Domnik, Nikčević, Perunović, Vlahović, Pepić, Stanišić.
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Velović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
 
Mediteran  – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:14, 21:8)
Mediteran: Kustudić, Zvicer, Dragićević, Delibašić, Jovović, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.
Budućnost Capital Plaza 3: Jovetić F, Jovetić P, Tošić, Bašić, Janjević Du, Janjević Da, Igić, Đurašić.
 
Nikšić – Morača 1 2:0 (21:11, 21:5)
Nikšić: Backović, Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović.
Morača 1: Popović, Đikanović, Martinović, Vuković, Kankaraš, Radonjić, Tošić.

 
photo ; OOK Mrkojevići Kalamper (podrška roditelja)

Mrkojevići Kalamper – Morača 2 2:0 (21:13, 21:16)

Mrkojevići Kalamper: Arabelović, Đurović, Bidžur, Kadić, Perazić, Vukić, Škretović, Kalamperović.
Morača 2: Lakić, Iličković, Koprivica, Vukčević, Janičić, Marić.
 
Galeb (Sutomore) – Mediteran 2:0 (21:7, 21:10)
Galeb:  Perišić, Spaić, Cilić, Cerović A, Dašić, Cerović J, Mrdak, Đokić.
Mediteran: Kustudić, Zvicer, Dragićević, Delibašić, Jovović, Novaković, Kovačević J, Kovačević A.
 
Luka Bar 1 – Luka Bar 2 0:2 (14:21, 17:21)
Luka Bar 1: Krnić, Ostojić, Krgović He, Krgović Hr, Husović, Hodžić, Raičević, Bogunović.
Luka Bar 2: Babović, Mićković, Zarubica, Čarapić, Knežević, Pešić, Franićević.

 
photo ; Luka Bar 

Tabela (nezvanična), djevojčice rođene 2005/2006 godine :


1. Nikšić 26 *
2. Galeb(Sutomore) 24 *
3. OOK Mrkojevići Kalamper 22 *

4. Akademija 20 *
5. Morača 1 19 *
6. Luka Bar 1 17 *
7. Budućnost Bemax 2 15 *
8. Luka Bar 2 14 *
9. Morača 3 13
10. Mediteran 13
11. Morača 2 8
12. Volley 2007 7
13. Budućnost Bemax 1 3
14. Budućnost Capital Plaza 3
 
* Ekipe koje su obezbijedili plasman u 1/4 finale

Tabela još uvijek nije ažurirana od strane OSCG i može doći do malih odstupanja.
U maju je planirana završnice "mini odbojke" za 2005./2006.godište.
Termini 1/4 finala biće naknadno određeni.