Odbojka

Mrkojevići, Akademija, Galeb i Nikšić u polufinalu Mini odbojke

by OSCG | 09:05:2016 | 14:04:15


U nedelju, 8. maja odigrani su mečevi četvrtine finala u kategoriji djevojčica rođenih 2005/06 godine.

Plasman u polufinale kod djevojčica rođenih 2005/06 godine izborile su sledeće ekipe : Mrkojevići Kalamper, Akademija, Galeb (Sutomore) i Nikšić.
 
Nikšić – Morača 3 2:0 (21:4, 21:10)
 
Nikšić: Vulanović, Đilas, Nikolić, Đurović, Backović.
Morača 3: Petrović, Vukanić, Radulović, Brkanović, Kujović, Pavićević, Popović, Lalović.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:12, 21:15)
 
Mediteran: Zec, Bulatović D, Ćulibrk, Krivokapić, Rađenović, Bulatović P, Vuksanović.
Budućnost Capital Plaza 1: Nikčević, Perunović, Stanišić, Vlahović, Ćetković, Čičić, Irić, Vučinić.
 
Galeb (Sutomore) – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:18, 21:16)
 
Galeb: Perišić, Radunović, Spaić, Đokić, Cilić, Dašić, Mrdak.
Budućnost Bemax 2: Ćetković, Đurović, Radunović, Janković, Stojanović, Lakić, Radulović, Vujošević.


Mrkojevići Kalamper – Luka Bar 1 2:0 (21:15, 21:10)
 
Mrkojevići Kalamper: Bidžur, Kalamper, Škretović, Vukić, Perazić, Kadić, Đurović, Arabelović.
Luka Bar 1: Hodžić, Raičević, Krgović Hr, Krgović He, Husović.


Odigrana su i poslednja dva kola ligaškog dijela kod dječaka rođenih 2003/04 godine.
 
Morača 1 – Akademija 1:2 (27:25, 14:21, 13:15)
 
Morača 1: Tošić, Kankaraš, Vuković, Martinović, Popović, Pejović.
Akademija: Anđelić, Tuzović, Mitrović, Đukić, Krunić, Potparić, Đukić, Orlandić.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2 2:1 (21:19, 18:21, 15:10)
 
Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Zorić, Rađenović, Vuksanović, Ćulibrk.
Budućnost Capital Plaza 2: Vujović, Žarić, Radulović, Saveljić.
 
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:6, 21:8)
 
Budućnost Capital Plaza 1: Nikčević, Perunović, Stanišić, Vlahović, Domnik, Čičić, Irić, Vučinić.
Budućnost Capital Plaza 3: Tošić, Jovetić P, Jovetić F, Janjević Da, Igić, Đurašić, Bašić, Janjević Du.
 
Morača 3 – Morača 1 0:2 (18:21, 8:21)
 
Morača 3: Petrović, Vukanić, Radulović, Brkanović, Kujović, Pavićević, Popović, Lalović.Morača 1: Tošić, Kankaraš, Vuković, Martinović, Popović, Pejović.

Bar volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 (10:21, 10:21) – službeni rezultat
 
Bar volley 4 – Budućnost Capital Plaza 3 0:2 (10:21, 10:21) – službeni rezultat
 
Bar volley 1 – Bar volley 3 2:0 (21:10, 21:10) – službeni rezultat
 
Bar volley 3 – Bar volley 2 0:2 (10:21, 10:21) – – službeni rezultat
 
Bar volley 4 – Bar volley 1 0:2 (10:21, 10:21) – službeni rezultat