Odbojka

Bar Volley, Luka Bar i Nikšić pobjednici prve Mini odbojke !

| 15:05:2016 | 17:39:37

U nedelju, 15.maja odigrane su polufinalne i finalne utakmice Mini odbojke u kategoriji djevojčica 2003/2004 i 2005/2006 godište i dječaka 2003/2004 godište.

Sjajan uspjeh za barske ekipe, koje su potvrdile dominaciju u mlađim selekcijama kada je o ovom sportu riječ.

 
Plasman u kategoriji djevojčica rođenih 2003/2004 godine prvo mjesto zauzela je ekipa Luke Bar, drugo mjesto pripalo je Ivangradu 2011 i treće mjesto ekipi Nikšića.


Foto ; prvo mjesto za Luku Bar 

Plasman u kategoriji djevojčica rođenih 2005/2006 godine prvo mjesto osvojila je ekipa Nikšića, drugo mjesto ekipa Mrkojević Kalamper i treće ekipa Galeb - Sutomore.
 

Foto ; drugo mjesto za Mrkojevići Kalamper


Foto ; treće mjesto za Galeb-Sutomore

Plasman u kategoriji dječaka rođenih 2003/2004 godine prvo mjesto osvojila je ekipa Bar Volley-a, drugo mjesto ekipa Budućnost Capitlal Plaza i treće mjesto ekipa Mediterana.


Foto ; prvo mjesto za Bar Volley

Nikšić – Akademija 2:0 (21:8, 21:11)
 
Nikšić: Backović, Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović.
Akademija: Krunić, Mitrović, Đukić V, Zogović, Anđelić, Đukić S, Orlandić.
 
Bar Volley – Mediteran 2:0 (21:6, 22:20)
 
Bar Volley: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Golubović, Muratović, Bojić.
Mediteran: Zec P, Zec V, Zorić, Bulatović, Ćulibrk, Krivokapić, Rađenović, Bauk.
 
Bar Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 0:2 (23:25, 15:21)
 
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Velović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Manojlović, Joksimović, Domnik, Nikčević, Perunović, Stanišić, Boljević.
 
Galeb-Sutomore – Mrkojevići Kalamper 1:2 (21:19, 13:21, 16:18)
 
Galeb: Jovanović, Spaić, Mrdak, Dašić, Cerović, Đokić N, Đokić M, Cilić.
Mrkojevići Kalamper: Kalamperović, Kadić, Perazić, Vukić, Škretović, Đurović, Bidžur, Arabelović.
 
Nikšić – Luka Bar 1:2 (21:15, 18:21, 10:15)
 
Nikšić: Vulanović D, Bulajić, Vulanović T, Đilas, Nikolić, Backović, Knežević, Jovanović.
Luka Bar: Pepđonović, Popović I, Vukosavčević, Jovetić, Popović A, Brkanović, Smoković, Jovanović.
 
Libero – Nikšić 1:2 (21:17, 8:21, 12:15)
 
Libero: Zlotvorović, Gregović, Đurašić, Kovačević, Matunović, Armenko, Medin, Jovanović.
Nikšić: Vulanović D, Vulanović T, Backović, Bulajić, Đilas, Nikolić, Knežević.
 
Mediteran – Bar Volley 2 2:0 (21:15, 21:18)
 
Mediteran:  Zec P, Zec V, Zorić, Bulatović D, Bulatović P, Rađenović, Bauk.
Bar Volley 2: Klikovac, Lješević, Božović, Velović, Đonović, Drobnjak, Milovac.
 
Bar Volley – Budućnost Capital Plaza 2:1 (20:22, 21:15, 15:12)
 
Bar Volley: Cimbaljević, Miljanić A, Miljanić M, Milić, Golubović, Muratović, Bojić.
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Manojlović, Joksimović, Domnik, Nikčević, Perunović, Stanišić, Boljević.
 
Nikšić – Mrkojevići Kalamper 2:0 (21:13, 21:11)
 
Nikšić: Backović, Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović.
Mrkojevići Kalamper: Rašketić, Kurtović, Arabelović, Bidžur, Đurović, Vukić, Perazić, Kadić.
 
Luka Bar – Ivangrad 2011 2:0 (21:13, 21:11)
 
Luka Bar: Pepđonović, Popović I, Vukosavčević, Jovetić, Popović A, Brkanović, Radanović, Marković.
Ivangrad 2011: Popović, Dobrašinović, Saković, Bogavac, Muratović, Fatić.