Odbojka

Međunarodni odbojkaški turnir “Velimir Šćepanović-Rajo”

| 18:05:2016 | 18:30:14

 
U vikendu u kojem slavimo jubilej 10 godina od obnove nezavisnosti, u subotu i nedjelju 21. i 22. maja, u organizaciji ŽOK Galeb, biće odigran drugi medjunarodni odbojkaški turnir “Velimir Šćepanović-Rajo” za kadetkinje i pionirke.

Turnir će se igrati u tri sale ; OŠ “Jugoslavija, OŠ “Anto Đedović i OŠ “Blažo Jokov Orlandić.
 
 
                                       2000. godiste
 
   Grupa A           Grupa B               Grupa C               Grupa D
 
Herceg Novi            Budva                      Galeb 1         Morača
Široki                  Budućnost Bemax      Makarska        Lovćen
Ivangrad               Galeb 2                    Gorštak          Jedinstvo
 
                                    
                                        2002.godiste
 
                      Grupa A                                 Grupa B                 
 
                    Budućnost                                 Makarska                    
                        Galeb 1                                  Morača
                         Libero                                   Gimnazijalac
   
 SUBOTA  21.05.
  
2002.godište                                                           2000.godište
OŠ Blažo Jokov Orlandić                                  OŠ Anto Djedović
9.00   Galeb 1 - Libero                                          Grupe A i B
10.00 Morača-Makarska                                  8.30  Galeb 2-Budva
11.00  Libero – Buducnost                              9.30 Široki-Herceg Novi
12.00 Gimnazijalac – Morača                       10.30 Budućnost-Budva           
13.00 Buducnost – Galeb 1                          11.30 Široki-Ivangrad
14.00 Makarska-Gimnazijalac                    12.30 Budućnost – Galeb 2
                                                                    13.30 H.Novi-Ivangrad
 
2000.godište
OŠ Jugoslavija      
    Grupe C i D
8.30 Galeb 1 – Makarska
9.30 Morača – Lovćen
10.30 Gorštak-Makarska
11.30 Lovćen-Jedinstvo
12.30 Galeb 1-Gorštak
13.30 Jedinstvo-Morača            
 
NEDELJA  22.05.

2000.god OŠ Anto Djedović     
(1)  8.30 2.-2. (A i B)     
(2)  9.30 2.-2. (C i D)
(3) 10.30 Pobjednici (1) i (2) (u OŠ Jugoslavija-za 5.mjesto)
(4) 11.30 Poraženi (1) i(2) (u OŠ Jugoslavija-za 7.mjesto)
(5) 10.30 3.-3. (A i B)
(6) 11.30 3.-3. (C i D)
(7)12.30 Pobjednici (5) i (6) – za 9.mjesto
(8)13.30 Poraženi (5) i (6) - za 11.mjesto
 
2002. OŠ Blažo Jokov Orlandić
(1) 8.30  1A – 2B
(2)9.30  1B - 2A
Pobjednici igraju finale 13.30 u OŠ Jugoslavija
(3) 10.30 Poraženi (1) i (2) – 3A
(4) 11.30 Poraženi  (1) i (2) – 3B
(5) 12.30 Pobjednici (3) i (4) – za 3.mjesto
(6) 13.30 Poraženi (3) i (4) – za 5.mjesto
 
2000. OŠ Jugoslavija
(1) 8.30 1.-1.(A i B)
(2) 9.30 1.-1. (C i D)
(3)15.00 Pobjednici (1) i (2) – Finale
(4)12.30 Poraženi (1) i (2) – za 3.mjesto
 
Organizator je obezbijedio pehare za tri prvoplasirane ekipe kao i pojedinačne nagrade