Odbojka

Radević i Bilčić na odbojkaškoj Balkanijadi za kadete

by OSCG | 05:07:2016 | 21:16:26


Muška kadetska odbojkaška reprezentacije Crne Gore doputovala je danas u Dobrič, u Bugarsku, gdje će od srijede do nedelje (6. – 10. jul) igrati na Balkanskom prvenstvu 2016. Boje Crne Gore u Bugarskoj braniće i dvojica Barana, članovi OK Bar Volley ; primač servisa Stefan Radević i srednji bloker Duje Bilčić.

Crna Gora će u 1. kolu A grupe igrati protiv Grčke, u srijedu, 6. jula od 14,00 sati po našem vremenu. U 2. kolu, u četvrtak, 7. jula, Crna Gora će igrati protiv Rumunije od 10,00 sati po našem vremenu, a u poslednjem, 3. kolu, protiv Srbije, u petak, 8. jula od 14,00 sati po
našem vremenu.

Plasman u polufinale izboriće po dvije reprezentacije iz obije grupe.

Kadeti Crne Gore će igrati u A grupi sa Grčkom, Srbijom i Rumunijom, dok će u B grupi igrati Bugarska, Turska, Kosovo i Moldavija.
 
KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2016. (6.- 10. jul) – DOBRIČ, BUGARSKA :
 
A GRUPA:
1. KOLO – SRIJEDA, 6. JUL:
SRBIJA – RUMUNIJA     11,00 (10,00)
GRČKA – CRNA GORA   15,00 (14,00)
 
2. KOLO – ČETVRTAK, 7. JUL:
SRBIJA – GRČKA                 15,00 (14,00)
RUMUNIJA – CRNA GORA    11,00 (10,00)
 
3. KOLO – PETAK, 8. JUL:
SRBIJA – CRNA GORA         15,00 (14,00)
GRČKA – RUMUNIJA           11,00 (10,00)

B GRUPA:
 
1. KOLO – SRIJEDA, 6. JUL:
TURSKA – KOSOVO             13,00 (12,00)
BUGARSKA – MOLDAVIJA    17,00 (16,00)
 
2. KOLO – ČETVRTAK, 7. JUL:
TURSKA – MOLDAVIJA        13,00 (12,00)
BUGARSKA – KOSOVO        17,00 (16,00)
 
3. KOLO – PETAK, 8. JUL:
MOLDAVIJA – KOSOVO       13,00 (12,00)
BUGARSKA – TURSKA         17,00 (16,00)
 
SUBOTA, 9. JUL:

POLUFINALE:
A 1 – B 2          15,00 (14,00)
B 1 – A 2          17,00 (16,00)
 
RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MJESTA:

A 3 – B 4          11,00 (10,00)
B 3 – A 4          13,00 (12,00)
 
NEDELJA, 10. JUL:

FINALE:                              17,00 (16,00)

MEČ ZA TREĆE MJESTO:       15,00 (14,00)
MEČ ZA PETO MJESTO:         13,00 (12,00)
MEČ ZA SEDMO MJESTO:     11,00 (10,00)
 
Spisak kadeta koji će igrati na Balkanskom prvenstvu :
 
Tehničari:
Nikola Pejović (Budućnost Capital Plaza)
Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
 
Primači servisa:
Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)
 
Srednji blokeri:
Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera)
Nikola Radović (Budućnost Capital Plaza)
Duje Bilčić (Bar Volley)
 
Korektori:
Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)

Libero:
Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)