Odbojka

Prvi vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

by OSCG | 23:10:2016 | 17:12:43


Danas je, nakon revijalnih utakmica, počeo i takmičarski program “Jugopetrol EKO Mini odbojke”. Prvog vikenda odigrane su, u kategoriji djevojčica rođenih 2006/07 i dječaka 2003 i 2004/05, ukupno 17 utakmica. Zapažen nastup za ekipe iz Bara ;  Galeb (Sutomore), Mrkojevići i Bar Volley.

Rezultati ;

Akademija 1 – Budućnost Bemax 0:2 (15:21, 18:21)
Akademija 1: Knežević, Milačić, Zejak, Vlahović, Bijelić.
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Bogojević, Lakić, Micić, Radenković.

Bar Volley 1 – Top Volley 2:0 (21:1, 21:7)
Bar Volley 1: Cimbaljević, Novaković, Bojić, Muratović, Miljanić.
Top Volley: Pević, Đonović, Mašković, Stijepović, Gluščević, Anđelić, Krnić.

Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:10, 21:10)
Mediteran: Kovačević A, Kovačević J, Delibašić, Novaković, Šćekić, Pribilović, Rucović, Radojičić.
Budućnost Capital Plaza: Simonović, Đačić, Mitrović, Smajović, Čađenović, Sutaj.

Akademija 2 – Morača 2:0 (21:10, 21:9)
Akademija 2: Mitković, Zoljović, Lopičić, Nahas.
Morača: Martinović, Saraka, Baković, Živković, Laković, Vukanić, Pavlović, Radosavović.


Budućnost Capital Plaza – Bar Volley 2 1:2 (21:19, 8:21, 14:16)
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Nikčević, Vučinić, Laković, Boljević, Perunović.
Bar Volley 2: Milić F, Milić M, Strahinja, Kalašić, Šavela.

Galeb Sutomore – Mrkojevići 2 1:2 (21:17, 15:21, 12:15)
Galeb: Cerović, Radunović, Đokić, Ciliv, Vlahović, Maraš.
Mrkojevići 2: Đurović, Kurtović, Perazić, Arabelović, Pepeljak, Čobić, Pavićević, Muhović.


Mediteran – Bar Volley 3 0:2 (16:21, 14:21)
Mediteran: Rađenović, Bulatović, Radović, Vuksanović, Ćulibrk, Ražnatović, Jovanović.
Bar Volley 3: Petrović, Ramović, Hodžić, Drobnjak, Šaltić, Šćepanović, Smolović.

Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 1:2 (21:11, 18:21, 15:17)
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Bogojević, Lakić, Micić, Radenković.
Budućnost Capital Plaza: Simonović, Đačić, Mitrović, Smajović, Čađenović, Sutaj.

Mediteran – Mrkojevići 1 2:1 (21:15, 11:21, 15:10)
Mediteran: Kovačević A, Kovačević J, Delibašić, Novaković, Šćekić, Pribilović, Rucović, Radojičić.
Mrkojevići 1: Šaretović, Kadić, Bidžur, Perazić, Hašketić, Januzis, Đurđević, Zverotić.

Bar Volley 1 – Bar Volley 2 2:0 (21:12, 24:22)
Bar Volley 1: Klikovac, Božović, Petković, Lješević, Pavlović, Milovac, Čabrenović, Dmitrović.
Bar Volley 2: Cimbaljević, Šćepanović, Šaltić, Bracović, Bojić, Radonić.

Morača – Akademija 1 0:2 (16:21, 19:21)
Morača: Martinović, Nikić, Vlahović, Vukadić, Pavlović, Saraga, Laković, Živković.
Akademija 1: Knežević, Milačić, Zejak, Vlahović, Bijelić.

Mrkojevići 2 – Akademija 2 2:1 (11:21, 21:9, 15:5)
Mrkojevići 2: Đurović, Kurtović, Perazić, Rabelović, Pepeljak, Čobić, Pavićević, Muhović.
Akademija: Mitković, Zoljović, Lopičić, Nahas.

Mrkojevići 1 – Galeb Sutomore 2:0 (21:17, 21:18)
Mrkojevići 1: Šaretović, Kadić, Bidžur, Perazić, Hašketić, Januzis, Đurđević, Zverotić.
Galeb: Cerović, Radunović, Đokić, Ciliv, Vlahović, Maraš.


Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:1 (24:22, 17:21, 15:1)
Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Zorić, Krivokapić.
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Nikčević, Vučinić, Laković, Boljević, Perunović.

Bar Volley 3 – Bar Volley 2 2:0 (21:11, 21:14)
Bar Volley 3: Petrović, Ramović, Hodžić, Drobnjak, Šaltić, Šćepanović, Smolović.
Bar Volley 2: Cimbaljević, Šćepanović, Šaltić, Bracović, Bojić, Radonić.


Bar Volley 2 – Top Volley 2:0 (21:3, 21:5)
Bar Volley 2: Strahinja, Milić M, Milić F, Kalašić, Žavela.
Top Volley: Pević, Đonović, Mašković, Stijepović, Gluščević, Anđelić, Krnić.

Mediteran – Bar Volley 1 0:2 (12:21, 14:21)
Mediteran: Rađenović, Bulatović, Radović, Vuksanović, Ćulibrk, Ražnatović, Jovanović.
Bar Volley 1: Klikovac, Božović, Petković, Lješević, Pavlović, Milovac, Čabrenović, Dmitrović.