Bar volley i pored poraza ostavio lijep utisak u Budvi

by Ilija Kovačević | 12:11:2016 | 19:03:50

Budvanska rivijera – Bar volley 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)
Dvorana: MSC Budva. Gledalaca oko 50.
Sudije: Nikola Plamenac i Milana Vukčević (oboje iz Bara)

Budvanska rivijera Budva : Mamedov, Marović, Kastratović, Lečić, Ivanović, Hurtado, Seifert, Karabal, Prušević, Zoranić.

Bar volley : Džarić, Jovančević, Pekić, N. Radević, D. Bilčić, Ma. Kosović, S. Radević, Novović, Caković, Mi. Kosović, Sekulić, Žižić, J. Bilčić, Vujisić.

Odbojkaši Budvanske rivijere slavili su danas protiv Bar volley-a maksimalnim rezultatom 3:0 u setovima.
Osim u prvom setu gdje je bilo dosta oscilacija pobjeda domaćina nije dolazila u pitanje.

Barani su pokazali zube u prvom setu, konstanto vodili. Imali su gosti prednost u finišu ovog dijela igre (19:16 i 21:20), ali su Budvani ipak uspjeli da prelome u finišu seta. Preostala dva seta, domaći su rutinski odradili.

Lijepo je bilo vidjeti mladost na terenu, jer su i Budvani i Bar volley-a igrali sa igračima mlađim od 20 godina.
Barani su u dosadašnjem dijelu sezone pokazali da mogu sa svim ekipama iako najmlađi u ligi, ravnopravno da se nose.

Ovaj meč je bio i dobra uvertira za naredni vikend kada Barani gostuju Volej staru u Nikšiću. Po nekim proračunima, još jedan trijumf pulene Dragana Dobrkovića bi mogao da dovede na korak od Plej off-a.