Odbojka

Završen 4. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 13:11:2016 | 23:48:17


U nedjelju je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.

Rezultati ;

Mediteran 2 – Morača 3 0:2 (12:21, 18:21)
Mediteran 2: Bajković, Radojičić, Živković, Krivokapić, Vuksanović, Milošević, Nedović I, Nedović T, Božović, Zvicer, Maslovar, Nikaljević, Lučić.
Morača 3: Vidaković, Pešić, Đoković, Pejović, Šofranac, Burić, Lazović, Radević.

Budućnost Capital Plaza 2 – Budućnost Bemax 2 0:2 (11:21, 7:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Mišurović, PajovićZeveđi, Ćirović, Petrović, Injac,Drobnjak, Marinković.
Budućnost Bemax 2: Bulatović, Lazović, Jovović, Boljević, Radosavović, Đuranović.

Top Volley – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 (7:21, 14:21)
Top Volley: Raković Sa, Raković St, Raičević, Raković A, Čagorović, Baturan, Koljenović, Adžić, Šljukić, Mišović, Popović, Vojinović, Đinović, Patrijakova.
Budućnost Capital Plaza 1: Jovović, Stanojević A, Stanojević I, Vuković, Vučinić L, Komatina, Popović, Radonjić, Vučinić J, Stanković, Berilažić, Radošević, Nikolić.

Budućnost Bemax 1 – Morača 2 2:0 (23:21, 28:26)
Budućnost Bemax 1: Bulatović, Radulović, Kovačević, Đurković, Đurović.
Morača 2: Kankaraš, Radulović, Kalezić, Đurišić, Petrović, Mijušković, Prelević, Vuković, Martinović, Radunović, Lutovac, Pajović, Iličković.

Akademija 1 – Libero 2:1 (14:21, 21:15, 15:9)
Akademija 1: Anđelić, Popović, Krunić, Orlandić, Đurić, Furtula, Mijatović.
Libero: Đurišić, Kovačević, Matunović, Armenko, Medin, Mladenović, Tomašević A, Zlotvorović, Jovanović, Tomašević M, Sredović, Milošević, Kovačević, Iličković.

Mrkojevići Kalamper 1 – Mediteran 1 2:0 (21:9, 21:8)
Mrkojevići Kalamper 1: Ćatović, Bidžur, Vukić, Đurović, Ljaljević, Kalamperović.
Mediteran 1: Zejak, Marojević, Kovačević, Stefanović, Milošević, Filipović, Vukoje, Nikčević.

Mediteran 2 – Mrkojevići Kalamper 1 0:2 (14:21, 19:21)
Mediteran 2: Bajković, Radojičić, Živković, Krivokapić, Vuksanović, Milošević, Nedović I, Nedović T, Božović, Zvicer, Maslovar, Nikaljević, Lučić.
Mrkojevići Kalamper 1:  Ćatović, Bidžur, Kadić, Škretović, Spahija, Valić, Arabelović, Pecović.

Mediteran 1 – Mrkojevići Kalamper 2 0:2 (16:21, 11:21) 
Mediteran 1: Zejak, Marojević, Kovačević, Stefanović, Milošević, Filipović, Vukoje, Nikčević.
Mrkojevići Kalamper 2: Ljaljović, Đurović, Kalamperović, Vukić.

Ibar – Nikšić 0:2 (12:21, 16:21)
Ibar: Dacić, Kajević, Bralić, Kalač, Čolaković, Suljević, Husović, Murić.
Nikšić: Nikolić, Đilas, Đurović, Vulanović, Backović, Bulajić.

Mladost – Akademija 2 2:1 (21:12, 16:21, 15:8)
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Mitrović, Petranović, Radmanović.
Akademija 2: Rakočević, Mitrović, Brajković, Šćepović, Đukić.

Budućnost Bemax 2 – Morača 1 2:0 (21:9, 21:10)
Budućnost Bemax 2: Bulatović, Lazović, Jovović, Boljević, Radosavović, Đuranović.
Morača 1: Vukčević, Pavićević, Ćalasan, Kujović, Radulović, Brkanović, Marić, Koprivica, Popović N, Lalović.

Budućnost Bemax 3 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:13, 21:10)
Budućnost Bemax 3: Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić.
Budućnost Capital Plaza 2: Darmanović, Drobnjal, Pajović, Popović, Prelević, Mišurović, Petrović, Injac.

Mrkojevići Kalamper 2 – Galeb Sutomore 0:2 (18:21, 17:21)
Mrkojevići Kalamper 2: Bidžur, Škretović, Kadić, Arabelović, Pecović, Ćatović, Spahija, Vulić.
Galeb: Cerović, Perišić, Mrdak, Spaić, Koprivica, Bajčeta, Đokić, Jovanović.

Nikšić – Ivangrad 2011 2:0 (22:20, 21:14)
Nikšić:  Nikolić, Đilas, Đurović, Vulanović, Backović, Bulajić.
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović, Dević K, Tomkić, Miković, Dević N.

Morača 1 – Budućnost Bemax 1 0:2 (2:21, 8:21)
Morača 1: Vukčević, Pavićević, Ćalasan, Kujović, Radulović, Brkanović, Marić, Koprivica, Popović N, Lalović.
Budućnost Bemax 1: Bulatović, Radulović, Kovačević, Đurković, Đurović.

Libero – Top Volley 2:0 (21:7, 21:13)
Libero: Đurišić, Kovačević, Matunović, Armenko, Medin, Mladenović, Tomašević A, Zlotvorović, Jovanović, Tomašević M, Sredović, Milošević, Kovačević, Iličković.
Top Volley: Raković Sa, Raković St, Raičević, Raković A, Čagorović, Baturan, Koljenović, Adžić, Šljukić, Mišović, Popović, Vojinović, Đinović, Patrijakova.

Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Bemax 3 0:2 (17:21, 7:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Jovović, Stanojević A, Stanojević I, Vuković, Vučinić L, Komatina, Radonjić, Berilažić.
Budućnost Bemax 3: Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić.

Akademija 2 – Gimnazijalac 0:2 (16:21, 18:21)
Akademija 2: Šćepović, Rakočević, Đukić, Mitrović, Brajković.
Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Ivanović, Ćorović, Radoničić, Ivović, Plamenac, Rajman, Ćetković I, Popović, Bećir, Ćetković M.

Ivangrad 2011 – Mladost 2:0 (21:13, 21:18)
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović, Dević K, Tomkić, Miković, Dević N.
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Mitrović, Petranović, Radmanović.

Galeb Sutomore – Gorštak 2:1 (21:13, 21:23, 15:11)
Galeb: Mrdak, Perišić, Bajčeta, Spaić, Brkajić, Koprivica, Cerović, Jovanović.
Gorštak: Drakul, Dašić, Dožić, Vujisić, Jeknić, Dživić, Medenica, Bulatović.

Gimnazijalac – Akademija 1 0:2 (9:21, 15:21)
Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Ivanović, Ćorović, Radoničić, Ivović, Plamenac, Rajman, Ćetković I, Popović, Bećir, Ćetković M.
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Orlandić, Furtula, Mijatović.

Morača 2 – Morača 3 2:1 (20:22, 22:20, 15:3)
Morača 2: Mijušković, Vuković, Iličković, Prelević, Đurišić, Martinović, Pajović, Radulović, Lutovac, Radunović.
Morača 3: Vidaković, Đaković, Šofranac, Pešić, Pejović, Lazović, Vučetić, Radević, Burić.

Gorštak – Ibar 0:2 (11:21, 10:21)
Gorštak: Drakul, Dašić, Dožić, Vujisić, Jeknić, Dživić, Medenica, Bulatović.
Ibar: Kajević, Hot, Dacić,  Bralić, Čolaković, Suljević, Husović, Murić.