Odbojka

Završen 6.vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

by OSCG | 27:11:2016 | 17:56:43


Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.

Kompletni rezultati ;

Budućnost Capital Plaza 2 – Top Volley 2:0 (21:3, 21:19)
Budućnost Capital Plaza 2: Pajović, Petrović, Popović, Mijunović, Mijušković, Injac, Darmanović, Vujović, Zaveđi, Bijagić, Drobnjak, Ćirović.
Top Volley: Adžić, Koljenović, Baturan, Mišović, Kažić, Čagorović, Vojinović, Popović, Đinović, Raičević, Raković, Raković S., Raković A, Petrijakova, Šljukić.

Morača 2 – Budućnost Bemax 2 2:1 (7:21, 26:24, 15:8)
Morača 2: Radulović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Đurišić, Martinović, Prelević, Petrović, Iličković.
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Radosavović, Lazović, Bulatović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1 0:2 (6:21, 10:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Berilažić, Burzanović, Stanojević A, Stanojević I, Nikolić, Vučinić L, Vučinić J, Popović, Komatina, Radonjić.
Akademija: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Durutović, Furtula.

Mediteran 1 – Nikšić 0:2 (8:21, 8: 21)
Mediteran 1: Marojević, Zejak, Kovačević, Nikčević, Stefanović, Vukoje, Pejović, Filipović.
Nikšić: Vulanović, Đilas, Bulajić, Backović, Nikolić, Đurović.

Libero – Akademija 2 2:1 (10:21, 21:10, 15:4)
Libero: Kovačević K, Đurović, Tomašević A, Medin, Matunović, Zlotvorović, Armenko, Sredović, Jovanović, Tomašević M, Mladenović, Iličković, Kovačević E.
Akademija 2: Šćepović, Rakočević, Đukić, Brajković, Mitrović.

Morača 1 – Budućnost Bemax 3 0:2 (6:21, 8:21)
Morača 1: Pavićević, Vukanić, Đikanović, Popović, Rudan, Koprivica, Vukčević, Popović.
Budućnost Bemax 3: Krsmanović, Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić, Janković.

Gorštak – Mediteran 1 2:0 (21:5, 21:12)
Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.
Mediteran 1: Ivančević, Marojević, Zejak, Kovačević, Nikčević, Stefanović, Vukoje, Pejović, Filipović, Milošević, Vukadin.

Mediteran 2 – Gorštak 0:2 (13:21, 6:21)
Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Božović, Kuljača, Krivokapić.
Gorštak:  Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.

Nikšić – Mediteran 2 2:0 (21:8, 21:12)
Nikšić: Vulanović, Đilas, Bulajić, Đurović, Nikolić, Backović.
Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Živković, Maslovar, Božović.

Mediteran 2 – Gorštak 0:2 (13:21, 6:21)
Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Živković, Maslovar, Božović.
Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.

Nikšić – Galeb Sutomore 2:0 (21:10, 21: 15)
Nikšić:  Vulanović, Đilas, Bulajić, Đurović, Nikolić, Backović.
Galeb: Đokić, Mrdak, Cerović, Perišić, Čabrilo, Medenica, Koprivica, Bajčeta.

Morača 3 – Budućnost Bemax 1 1:2 (11:21, 21:19, 6:15)
Morača 3: Burić, Pejović, Lazović, Đoković, Šofranac, Vidaković, Radević, Vuković.
Budućnost Bemax 1: Popović, Kovačević, Radulović, Bulatović, Đurović, Đurković.

Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21: 13, 21:3)
Akademija 2: Šćepović, Rakočević, Đukić, Brajković, Mitrović, Tuzović.
Budućnost Capital Plaza 1: Berilažić, Burzanović, Stanojević A, Stanojević I, Nikolić, Vučinić L, Vučinić J, Popović, Jovović, Radonjić, Radošević.

Gimnazijalac – Ivangrad 2011 0:2 (18:21, 16:21)
Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Ćetković, Ivanović, Radoničić, Plamenac, Popović, Franović.
Ivangrad 2011: Saković, Laban, Đurković, Bogavac, Ralević, Vuković, Matović.

Mladost – Ibar 2:0 (21:19, 21:12)
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Petranović, Radmanović.
Ibar: Kajević, Bralić, Čalaković, Škrijelj, Murić, Dacić, Hot.

Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2 2:1 (18:21, 21:7, 15:5)
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Durutović.
Budućnost Capital Plaza 2: Injac, Pajović, Petrović, Popović, Prelević, Mišurović, Mijušković, Darmanović, Vujović, Zaveđi, Bijelić, Drobnjak, Ćirović.

Budućnost Bemax 2 – Morača 3 2:1 (19:21, 21:9, 15:10)
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Lazović, Bulatović.
Morača 3: Burić, Pejović, Lazović, Đoković, Šofranac, Vidaković, Radović, Vuković.

Ivangrad 2011 – Libero 1:2 (21:15, 20:22, 9:15)
Ivangrad 2011: Saković, Laban, Đurković, Bogavac, Ralević, Vuković, Matović.
Libero: Kovačević K, Đurović, Tomašević A, Medin, Matunović, Zlotvorović, Armenko, Sredović, Jovanović, Tomašević M, Mladenović, Iličković, Kovačević E.

Top Volley – Morača 1 0:2 (14:21, 12:21)
Top Volley: Adžić, Koljenović, Baturan, Mišović, Kažić, Čagorović, Vojinović, Popović, Đinović, Raičević, Raković, Raković S., Raković A, Petrijakova, Šljukić.

Ibar – Gimnazijalac 1:2 (21:18, 13:21, 8:15)
Ibar: Kajević, Bralić, Čalaković, Škrijelj, Murić, Dacić, Hot.
Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Ćetković, Ivanović S, Ivanović I, Radoničić, Popović, Franović.

Budućnost Bemax 3 – Morača 2 1:2 (21:19, 16:21, 14:16)
Budućnost Bemax 3: Krsmanović, Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić.
Morača 2: Radulović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Janičić, Đurišić, Martinović, Prelević, Petrović, Iličković.

Galeb Sutomore – Mladost 2:1 (18:21, 21:18, 15:9)
Galeb: Đokić, Mrdak, Cerović, Perišić, Čabrilo, Medenica, Koprivica, Bajčeta.
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Petranović, Radmanović.