Odbojka

Završen 7. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

by OSCG | 05:12:2016 | 14:17:54


U nedelju je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2006/2007 godine i dječaka 2003. i 2004/05 godište.

Rezultati:

Mediteran – Akademija 2 2:1 (21:17, 18:21, 15:11)
Mediteran: A. Kovačeić, J. Kovačević, Novaković, Delibašić, Šćekić, Rucović, Krivokapić, Radoičić, Pribilović, Rajović, Andrović, Gudelj. 
Akademija 2: Zogović, Zejak, Mitrović, Lopičić, Nahas. 

Mrkojevići Kalamper 1 – Akademija 1 2:0 (21:17, 21:12)
Mrkojevići Kalamper 1: Zverotić, Kadić, Škretović, Perazić, Januzi, Rašketić, Đurđević
Akademija 1: Vlahović, Bjelić, Milačić, Knežević, Žujović, Dizdarević, Burzanović, Ćatić

Morača – Mrkojevići Kalamper 2 1:2 (18:21, 21:10, 12:15)
Morača: Pejović, Vukanić, Radosavović, Martinović, Laković, Radonjić, Zindović
Mrkojevići Kalamper 2: Đurović, Arabelović, Perazić, Pavićević, Muhović, Kurtović

Akademija 2 – Mrkojevići Kalamper 1 0:2 (18:21, 19:21)
Akademija 2: Zogović, Zejak, Mitrović, Lopičić, Nahas. 
Mrkojevići Kalamper 1: Zverotić, Kadić, Škretović, Perazić, Januzi, Rašketić, Đurđević

Akademija 1 – Mrkojevići Kalamper 2 2:0 (21:15, 21:17)
Akademija 1: Vlahović, Bjelić, Milačić, Knežević, Žujović, Dizdarević, Burzanović, Ćatić
Mrkojevići Kalamper 2: Đurović, Arabelović, Perazić, Pavićević, Muhović, Kurtović

Morača – Budućnost Bemax 1:2 (13:21, 21:7, 11:15)
Morača: Pejović, Vukanić, Radosavović, Martinović, Laković, Radonjić, Zindović
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Đuranović, Bogojević, Lakić, Karadžić.


Budućnost Capital Plaza – Galeb Sutomore 1:2 (13:21, 21:19, 6:15)
Budućnost Capital Plaza: Čađenović, Smajović, Đačić, Karadžić, Rogošić, Stojanović, Mitrović, Simonović
Galeb: Cerović, Đokić, Mugoša, Vlahović, Maljković, Radunović, Radosavović, Nedić, Cilić, Bajčeta

Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 1:2 (21:9, 16:21, 12:15)
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Đuranović, Bogojević, Lakić, Karadžić
Budućnost Capital Plaza: Čađenović, Smajović, Đačić, Karadžić, Rogošić, Stojanović, Mitrović, Simonović

Galeb Sutomore– Mediteran 0:2 (14:21, 16:21)
Galeb: Cerović, Đokić, Mugoša, Vlahović, Maljković, Radunović, Radosavović, Nedić, Cilić, Bajčeta
Mediteran: A. Kovačeić, J. Kovačević, Novaković, Delibašić, Šćekić, Rucović, Krivokapić, Radoičić, Pribilović, Rajović, Andrović, Gudelj.


Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:1 (19:21, 25:23, 15:9)
Mediteran: P. Zec, V. Zec, R. Milenković, V. Milenković, Bulatović, Krivokapić, Planić
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Nikčević, Boljević, Joksimović, A. Ćetković, Vlahović, M. Ćetković, Manojlović, Bigović

Top volley – Bar volley 1 0:2 (11:21, 7:21)
Top volley: Vlahović, Mašković, Miranović, Krnić, Stijepović, Đonović, Gluščević, Anđelić, Perić
Bar volley 1: Cimbaljević, Novaković, Muratović, Golubović, Bojić

Mediteran – Bar volley 1 0:2 (9:21, 7:21)
Mediteran: Bulatović, Jovanović, Ražnatović, Vuksanović, Radović, Rađenović
Bar volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Šćepanović

Bar volley 2 – Mediteran 0:2 (17:21, 19:21)
Bar volley 2: Cimbaljević, Bracović, Šaltić, Šćepanović
Mediteran: Bulatović, Jovanović, Ražnatović, Vuksanović, Radović, Rađenović

Budućnost Capital Plaza – Bar volley 2 2:0 (21:13, 21:16)
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Nikčević, Boljević, Joksimović, A. Ćetković, Vlahović, M. Ćetković, Manojlović, Bigović
Bar volley 2: Strahinja, M. Milić, F. Milić, Kalašić, Matić

Bar volley 2 – Top volley 2:0 (21:9, 21:4)
Bar volley 2: Strahinja, M. Milić, F. Milić, Kalašić, Matić
Top volley: Vlahović, Mašković, Miranović, Krnić, Stijepović, Đonović, Gluščević, Anđelić, Perić

Bar volley 1 – Bar volley 3 2:1 (21:9, 18:21, 15:11)
Bar volley 1: Klikovac, Božović, Petković, Šćepanović
Bar volley 3: Drobnjak, Hodžić, Ognjenović, Petrović, Šaltić

Bar volley 3 – Bar volley 2 2:0 (21:14, 23:21)
Bar volley 3: Drobnjak, Hodžić, Ognjenović, Petrović, Šaltić
Bar volley 2: Šaltić, Cimbaljević, Bracović, Šćepanović