Odbojka

Završen 8.vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

| 13:12:2016 | 08:44:17


Za vikend je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.
 
Rezultati ;
 
Morača 2 – Top Volley 2:0 (21:4, 21:8)
Morača 2: Kalezić, Tošić, Martinović, Petrović, Kankaraš, Vuković, Iličković.
Top Volley: Mišović, Raković A, Raković S, Raković Sa, Baturan, Kažić, Koljenović, Patrijakova, Raičević.
 
Budućnost Bemax 1 – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:16, 21:15)
Budućnost Bemax 1: Bulatović, Đurović, Radulović, Kovačević, Stanković.
Budućnost Bemax 2: Boljević, Bulatović, Jovović, Radosavović, Tofčević.
 
Nikšić – Mediteran 2 2:0 (21:8, 21:14)
Nikšić: Backović, Nikolić, Vulanović, Bulajić, Đilas, Đurović.
Mediteran 2: Nedović I, Nedović T, Bajković, Vukasnović, Zvicer, Nikaljević, Radojičić, Živković, Krivokapić, Božović.
 
Mediteran 2 – Mladost 0:2 (5:21, 7:21)
Mediteran 2: Nedović I, Nedović T, Bajković, Vukasnović, Zvicer, Nikaljević, Radojičić, Živković, Krivokapić, Božović.
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Klakor, Grbović, Radošević, Petranović, Radmanović.
 
Morača 3 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:19, 21:18)
Morača 3: Šofranac, Pešić, Đoković, Burić, Vidaković, Vuković, Šćepanović, Leković.
Budućnost Bemax 3: Janković, Matić, Milanović, Krsmanović.
 
Budućnost Capital Plaza – Akademija 2 0:2 (19:21, 16:21)
Budućnost Capital Plaza: Petrović, Pajović, Popović, Zeveđi, Mijušković, Injac, Vujović, Ćirović.
Akademija 2: Brajković, Đukić, Šćepović, Rakočević, Durutović, Orlandić, Mitrović.

Mediteran 1 – Gimnazijalac 2:0 (21:18, 21:17)
Mediteran 1: Vukadin, Zejak, Marojević, Stefanović, Milošević, Kovačević, Pejović, Nikčević, Filipović, Vukoje.
Gimnazijalac: Ivanović S, Radoničić, Stjepčević, Plamenac, Ćetković, Bulatović, Kovačević, Ivanović A, Popović.
 
Budućnost Bemax 2 – Mrkojevići Kalamper 2 2:0 (21:3, 21:14)
Budućnost Bemax 2: Boljević, Bulatović, Jovović, Radosavović, Tofčević, Uskoković.
Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Bidžur, Valić, Spahija, Ćatović Aj, Ćatović Ai, Pecović.
 
Morača 1 – Akademija 1 0:2 (6:21, 5:21)
Morača 1: Vukanić, Popović M, Koprivica, Popović N, Rudan, Đikanović, Kujović, Marić.
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Mitrović.
 
Mladost – Mediteran 1 2:0 (21:11, 21:10)
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Klakor, Grbović, Radošević, Petranović, Radmanović.
Mediteran 1: Vukadin, Zejak, Marojević, Stefanović, Milošević, Kovačević, Pejović, Nikčević , Filipović, Vukoje.
 
Mrkojevići Kalamper 1 – Nikšić 0:2 (7:21, 7:21)
Mrkojevići Kalamper 1: Perazić Aj, Perazić Ai, Kalamperović, Ljaljević, Đurović, Vukić.
Nikšić: Vulanović, Bulajić, Nikolić, Đilas, Đurović, Backović.
 
Budućnost Capital Plaza 1 – Ivangrad 2011 1:2 (21:17, 11:21, 10:15)
Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Vučinić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Burzanović, Stamatović, Žugić, Berilažić, Vujačić, Komatina, Radošević.
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović, Dević, Nedović, Mišković, Vuković.
 
Libero – Ibar 2:1 (19:21, 21:19, 15:10)
Libero: Đurašić, Tomašević A, Kovačević K, Medin, Zlotvorović, Armenko, Matunović, Kovačević E, Milošević, Mladenović, Jovanović, Tomašević M, Sredović.
Ibar: Kajević, Bralić H, Škrijelj, Dacić, Hot, Bralić S, Kalač Z, Kalač Dž.
 
Mrkojevići Kalamper 2 – Gorštak 0:2 (9:21, 11:21)
Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Bidžur, Valić, Spahija, Ćatović Aj, Ćatović Ai, Pecović.
Gorštak: Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Medenica, Vuković, Dašić J.
 
Gimnazijalac – Galeb Sutomore 0:2 (20:22, 18:21)
Gimnazijalac: Ivanović S, Radoničić, Stjepčević, Plamenac, Ćetković, Bulatović, Kovačević, Ivanović A, Popović.
Galeb: Perišić, Mrdak, Spaić, Koprivica, Đokić.
 
Budućnost Bemax 3 – Budućnost Bemax 1 0:2 (7:21, 14:21)
Budućnost Bemax 3: Janković, Matić, Bulatović, Bjelanović, Krsmanović.
Budućnost Bemax 1: Bulatović, Đurović, Radulović, Kovačević, Stanković.
 
Top Volley – Morača 3 0:2 (10:21, 5:21)
Top Volley: Mišović, Raković A, Raković S, Raković Sa, Baturan, Kažić, Koljenović, Patrijakova, Raičević.
Morača 3: Šofranac, Pešić, Đoković, Burić, Vidaković, Vuković, Šćepanović, Leković.
 
Akademija 1 – Morača 2 0:2 (18:21, 21:23)
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Mitrović.
Morača 2: Kalezić, Tošić, Kankaraš, Martinović, Vuković, Petrović, Iličković.
 
Ivangrad 2011 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:8, 21:14)
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović,Bogavac,  Dević, Nedović, Mišković.
Budućnost Capital Plaza 2: Petrović, Vujović, Injac, Drobnjak, Mijušković, Bijelić, Darmanović, Mišurović.
 
Galeb Sutomore – Libero 1:2 (10:21, 21:16, 11:15)
Galeb: Perišić, Đokić, Mrdak, Spaić, Koprivica.
Libero:  Đurašić, Tomašević A, Kovačević K, Medin, Zlotvorović, Armenko, Matunović, Kovačević E, Milošević, Mladenović, Jovanović, Tomašević M, Sredović.
 
Ibar – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:8, 21:12)
Ibar: Kajević, Suljević, Bralić H, Škrijelj, Dacić,Murić, Hot, Kalač Z.
Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Burzanović T, Vučinić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Burzanović I, Stamatović, Žugić, Berilažić, Komatina, Radošević.

Gorštak – Mrkojevići Kalamper 1 2:0 (21:19, 23:21)
Gorštak: Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Medenica, Vuković, Dašić J.
Mrkojevići Kalamper 1: Perazić Aj, Vukić, Đurović, Jaljević, Kalamperović, Perazić Al.
 
Akademija 2 – Morača 1 2:0 (21: 18, 21:11)
Akademija 2: Brajković, Đukić, Šćepović, Rakočević, Durutović, Orlandić.
Morača 1: Vukanić, Popović M, Koprivica, Popović N, Rudan, Đikanović, Kujović, Marić.