Odbojka

Završen 10. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 05:02:2017 | 20:30:03


Poslije januarske pauze, u nedelju je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.

Postignuti su ovi rezultati:

Morača 2 – Akademija 2 2:0 (21:18, 22:20)
Morača 2: Kankaraš, Đurišić, Martinović, Kalezić, Tošić, Petrović, Vuković.
Akademija 2: Đukić, Rakočević, Orlandić, Brajković, Durutović.

Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 1 2:1 (21:16, 20:22, 15:13)
Mediteran 1: Kovačević, Božović, Nikaljević, Vukoje, Nedović, Zejak, Rađenović.
Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević, Stanojević, Jovovic, Burzanović, Vuković, Vučinić, Malbaški, Radonjić.

Budućnost Bemax 1 – Top volley 2:0 (21:2, 21:6)
Budućnost Bemax 1: Radulović, Đurović, Kovačević, Đurković, Stankovic.
Top volley: Čagorović, Koljenović, Ađžić, Raičević, Popović, Šljukić, Raković, Đinović, Baturan, Kažić.

Morača 3 – Akademija 1 0:2 (6:21, 17:21)
Morača 3: Vidaković, Šofranac, Lazović, Vuković, Radević.
Akademija 1: Đukić, Mitrović, Popović, Krunić.

Mediteran 2 – Libero 0:2 (22:24, 4:21)
Mediteran 2: Nedović, Živković, Zvicer, Stefanović, Milošević, Radojčić, Krivokapić, Lučić.
Libero: Đurašić, Tomašević, Kovačević, Medin, Mladenović, Sredović, Zlotvorović, Matunović, Jovanović, Kovačević, Milošević, Tomašević.

Galeb Sutomore – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:6, 21:9)
Galeb: Mrdak, Spaić, Bajčeta, Perišić, Đokić, Čabrilo, Koprivica, Medenica.
Budućnost Capital Plaza 2: Petrović, Injac, Marinković, Popović, Pejović, Drobnjak, Ćirović, Bijedić.

Nikšić – Mrkojevići Kalamper 2 2:0 (21:6, 21:9)
Nikšić: Đilas, Vulanović, Bulajić, Nikolić, Đurović.
Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Arabelović, Ćatović, Kalamperović, Ćatović.

Gimnazijalac – Mediteran 2 2:0 (21:13, 23:21)
Gimnazijalac: Franović, Bećir, Dragović, Ivović, Plamenac, Ćetković, Popović, Ćorović, Stjepčević, Radoničić, Kovačević, Bulatović.
Mediteran 2: Nedović, Živković, Zvicer, Stefanović, Milošević, Radojčić, Krivokapić, Lučić.

Akademija 1 – Budućnost Bemax 1 1:2 (15:21, 24:22, 15:17)
Akademija 1: Đukić, Mitrović, Popović, Krunić.
Budućnost Bemax 1: Radulović, Đurović, Kovačević, Đurković, Stankovic, Osmanagić.

Mrkojevići Kalamper 1 – Gimnazijalac 0:2 (10:21, 13:21)
Mrkojevići Kalamper 1: Kalamperović, Vulić, Ljaljević, Vukić, Đurović, Perazić, Biđžur, Perazić.
Gimnazijalac: Bulatović, Popović, Ćorović, Stjepčević, Radončić, Ćetković, Kovačević, Plamenac, Franović, Ivović, Dragović, Bećir.

Libero – Mediteran 1 2:0 (21:16, 21:16)
Libero: Đurašić, Tomašević, Kovačević, Medin, Mladenović, Sredović, Zlotvorović, Matunović, Jovanović, Kovačević, Milošević, Tomašević.
Mediteran 1: Kovačević, Božović, Nikaljević, Vukoje, Nedović, Zejak, Rađenović.

Budućnost Bemax 2 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:18, 21:16)
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Boljević, Jovović, Lazović, Radosavović, Tofčević.
Budućnost Bemax 3: Špirić, Bjelanović, Matić, Balota, Glomazić, Pešić, Janković.

Mrkojevići Kalamper 2 – Mladost 0:2 (8:21, 16:21)
Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Arabelović, Ćatović, Kalamperović, Ćatović.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanić, Kilibarda.

Budućnost Kapital Plaza 1 – Galeb Sutomore 0:2 (11:21, 9:21)
Budućnost Kapital Plaza 1: Stanojević, Stanojević, Jovovic, Burzanović, Vuković, Vučinić, Žugić, Medan.
Galeb: Mrdak, Spaić, Bajčeta, Perišić, Đokić, Čabrilo, Koprivica, Medenica.

Morača 1 – Ivangrad 2011 0:2 (16:21, 17:21)
Morača 1: Popović, Brkanović, Lalević, Koprivica, Žarković, Đikanović, Vukanić, Radunović.
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bogavac, Tomkić, Đukić.

Budućnost Capital Plaza 2 – Ibar 1:2 (20:22, 21:16, 8:15)
Budućnost Capital Plaza 2: Petrović, Injac, Marinković, Popović, Pejović, Drobnjak, Ćirović, Bijedić.
Ibar: Dacić, Kalač ,  Kalač, Ćalaković, Kajević, Suljević, Hot, Bralić.

Gorštak – Nikšić 0:2 (9:21, 14:21)
Gorštak: Obrenović, Dašić, Dožić, Vujišić, Živić, Vuković, Dašić.
Nikšić: Đilas, Vulanović, Bulajić, Nikolić, Đurović.

Akademija 2 – Morača 3 2:0 (21:11, 21:18)
Akademija 2: Đukić, Rakočević, Orlandić, Brajković, Durutović.
Morača 3: Vidaković, Šofranac, Lazović, Vuković, Radević.

Mladost – Mrkojevići Kalemper 1 2:0 (21:17, 21:19)
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanić, Kilibarda.
Mrkojevići Kalemper 1: Kalamperović, Vulić, Ljaljević, Vukić, Đurović, Perazić, Biđžur, Perazić.

Top volley – Budućnost Bemax 2 0:2 (12:21, 11:21)
Top volley: Čagorović, Koljenović, Ađžić, Raičević, Popović, Šljukić, Raković, Đinović, Baturan, Kažić.
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Boljević, Jovović, Lazović, Radosavović, Tofčević.

Ivangrad 2011 – Morača 2 2:1 (21:11, 15:21, 15:11)
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bogavac, Tomkić, Đukić.
Morača 2: Kankaraš, Đurišić, Martinović, Kalezić, Tošić, Petrović, Vuković.

Ibar – Morača 1 2:0 (21:13, 21:9)
Ibar: Dacić, Kalač, Kalač, Ćalaković, Kajević, Suljević, Hot, Bralić.
Morača 1: Popović, Brkanović, Lalević, Koprivica, Žarković, Đikanović, Vukanić, Radunović.

Gorštak – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:16, 21:16)
Gorštak: Obrenović, Dašić, Dožić, Vujišić, Živić, Vuković, Dašić.
Budućnost Bemax 3: Špirić, Bjelanović, Matić, Balota, Globarević.