Odbojka

Jedanaesti vikend EKO Mini odbojke u znaku barskih ekipa

| 12:02:2017 | 20:45:46


Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2006/2007 godine i dječaka 2003. i 2004/05 godište.
 
Kompletni rezultati:
 
Top Volley – Mediteran 0:2 (6:21, 10:21)
Top Volley: Krnić, Glušćević, Stijepović, Grahovac, Vlahović, Anđelić, Perić.
Mediteran: Zec, Milenković R, Milenković V, Krivokapić, Tršić, Feher.
 
Budućnost Bemax – Akademija 2 0:2 (9:21, 9:21)
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Radunović, Bogojević.
Akademija 2: Mitrović, Nahas, Zogović, Lopičić.
 
Mediteran – Morača 2:0 (21:10, 21:13)
Mediteran: Šćekić, Gudelj, Delibašić, Kovačević, Krivokapić, Novaković, Rajović, Radojičić.
Morača: Martinović, Radonjić, Zindović, Pejović, Laković, Pavlović, Vukanić.
 
Morača – Galeb / Sutomore 1:2 (21:10, 12:21, 11:15)
Morača: Martinović, Radonjić, Zindović, Pejović, Laković, Pavlović, Vukanić.
Galeb: Cerović, Radunović, Cilić, Maraš, Radosavović, Marković, Nedić.
 
Mrkojevići Kalamper 1 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:13, 21:12)
Mrkojevići Kalamper 1: Perazić, Đurović, Čobić, Bidžur, Arabelović, Pavićević.
Budućnost Capital Plaza: Čađenović, Đačić, Stojanović, Smajović, Mitrović, Đurašković, Marković, Simonović.
 
Budućnost Capital Plaza – Bar Volley 2 2:1 (17:21, 21:15, 15:8)
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Drecun, Vlahović, Nikčević, Ćetković, Tošić, Mudreša, Perunović, Ćetković.
Bar Volley 2: Starhinja, Milić M, Milić F, Kalašić, Matić, Radević.
 
Mrkojevići Kalamper 2 – Mediteran 1:2 (21:15, 13:21, 9:15)
Mrkojevići Kalamper 2: Arabelović, Bidžur, Čobić, Đurović, Perazić, Pavićević.
Mediteran: Šćekić, Gudelj, Delibašić, Kovačević, Krivokapić, Novaković, Rajović, Radojičić.

 
Akademija 2 – Akademija 1 0:2 (12:21, 14:21)
Akademija 2: Mitrović, Lopičić, Zogović, Nahas, Ćatić, Burzanović.
Akademija 1: Knežević, Dizdarević, Zejak, Vlahović, Bjelić, Žujović.
 
Mediteran – Bar Volley 1 0:2 (18:21, 13:21)
Mediteran: Rađenović, Ražnatović, Vuksanović, Radović, Bulatović D, Bulatović P.
Bar Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Drešić, Lješević.
 
Budućnost Capital Plaza – Akademija 1: 0:2 (9:21, 11:21)
Budućnost Capital Plaza: Stojanović, Čađenović, Smajović, Simonović, Đačić, Mitrović, Marković, Sutaj.
Akademija: Knežević, Dizdarević, Zejak, Vlahović, Bjelić, Žujović.
 
Bar Volley 3 – Bar Volley 2 2:1 (21:15, 10:21, 15:13)
Bar Volley 3: Cimbaljević, Šaltić, Radević, Šćepanović, Radonjić.
Bar Volley 2: Hodžić, Šaltić, Pavlović, Ramović, Drobnjak.
 
Galeb / Sutomore – Budućnost Bemax 2:0 (21:17, 21:18)
Galeb: Cerović, Cilić, Radunović, Maraš, Marković, Radosavović, Nedić.
Budućnost Bemax: Balota, Janković, Radunović, Bogojević, Ljuljđuraj.


Mrkojevići Kalamper 1 – Mrkojevići Kalamper 2 1:2 (18:21, 21:16, 12:15)
Mrkojevići Kalamper 1: Rašketić, Kadić, Škretović, Zverotić, Pepeljak, Muhović, Đurđević.
Mrkojevići Kalamper 2: Arabelović, Bidžur, Čobić, Đurović, Perazić, Pavićević.
 
Bar volley 1 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:15, 21:19)
Bar volley 1: Cimbaljević, Novaković, Miljanić, Muratović.
Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Drecun, Vlahović, Nikčević, Ćetković, Tošić, Mudreša, Perunović, Ćetković.
 
Bar Volley 2 – Mediteran 0:2 (7:21, 22:24)
Bar Volley 2: Cimbaljević, Bracović, Šaltić, Radević, Šćepanović, Radonić.
Mediteran: Rađenović, Ražnatović, Vuksanović, Radović, Bulatović D, Bulatović P.
 
Bar Volley 2 – Mediteran 0:2 (20:22, 10:21)
Bar Volley 2: Strahinja, Milić F, Milić M, Kalašić, Radević.
Mediteran: Zec, Milenković R, Milenković V, Krivokapić, Tršić, Feher.
Bar Volley 1 – Bar Volley 3 2:0 (21:14, 21:14)
Bar Volley 1: Klikovac, Petković, Lješević, Drešić, Božović.
Bar Volley 3: Hodžić, Pavlović, Šaltić, Ramović, Kaljević.
 
Top Volley – Bar Volley 1 0:2 (11:21, 10:21)
Top Volley:  Gluščević, Stijepović, Perić, Vlahović, Krnić, Anđelić, Grahovac.
Bar Volley 1: Cimbaljević, Novaković, Miljanić, Muratović.