Odbojka

Završen 12. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 19:02:2017 | 17:44:57

 
Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.
Sa uspjehom su boje naše opštine branile članice OOK “Mrkojevići”.

Kompletni rezultati ;

Budućnost Bemax 3 – Top Volley 2:0 (21:6, 21:10)
Budućnost Bemax 3: Janković, Bjelanović, Špirić, Pešić, Matić, Stojanović.
Top Volley: Čagorović, Adžić, Kažić, Koljenović, Baturan, Đinović, Raković, Popović.

Budućnost Bemax 2 – Akademija 1 0:2 (15:21, 16:21)
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Jovović, Radosavović, Lazović.
Akademija 1: Đukić, Popović, Anđelić, Krunić, Furtula, Durutović.

Budućnost Bemax 1 – Akademija 2 2:0 (21:19, 21:12)
Budućnost Bemax 1: Đurović, Radulović, Stanković, Đurković, Popović, Kovačević.
Akademija 2: Orlandić, Brajković, Rakočević, Šćepović, Mitrović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Mediteran 2 2:1 (16:21, 21:18, 18:16)
Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Jovović, Malbaški, Radonjić, Berilažić, Stanojević, Burzanović, Nikolić, Vuković, Vučinić, Stanojević.
Mediteran 2: Zejak, Mikaljević, Zvicer, Lučić, Živković, Nedović, Filipović.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mediteran 1 1:2 (21:15, 7:21, 8:15)
Budućnost Capital Plaza 2: Zeveđi, Pajović, Drobnjak, Popović, Mijušković, Bijelić, Mišurović, Injac.
Mediteran 1: Nedović, Vuksanović, Božović, Krivokapić, Kovačević, Stefanović, Radojičić.

Gorštak  – Gimnazijalac 1:2 (21:17, 19:21, 15:9)
Gorštak:  Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Dašić J,Vuković.
Gimnazijalac: Popović, Bulatović, Franović, Stjepčević, Radoničić, Bećir, Drakulović, Ćorović.

Libero – Mrkojevići Kalamper 1 2:0 (21:15, 21:17)
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Armenko, Vanja M, Kovačević K, Kovečavić E, Jovanović, Sredović, Mladenović, Milošević, Medin, Zlotvorović, Đurašić.
Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Bidžur, Perazić, Vukić, Ljaljević.

Mediteran 2 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:14, 21:11)
Mediteran 2: Zejak, Nikaljević, Zvicer, Lučić, Živković, Nedović, Filipović.
Budućost Capital Plaza 2: Zeveđi, Pajović, Ćirović, Popović, Mijušković, Bijelić, Mišurović, Injac.

Nikšić – Mladost 2:0 (21:9, 21:15)
Nikšić: Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović, Bulajić.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanić, Kilibarda, Mitrović, Tujković, Radmanović.

Gimnazijalac – Mrkojevići Kalamper 2 2:1 (7:21, 21:13, 15:3)
Gimnazijalac: Popović, Bulatović, Franović, Stjepčević, Radoničić, Bećir, Drakulović, Ćorović.
Mrkojevići Kalamper 2: Spahija, Ćatović, Vulić, Kadić, Škretović, Arabelović, Pecović.

Mediteran 1 – Morača 1 2:0 (21:8, 21:15)
Mediteran 1: Nedović, Vuksanović, Božović, Krivokapić, Kovačević, Stefanović, Radojičić.
Morača 1: Marković, Marić, Đikanović, Đelasan, Vukanić, Žarković, Koprivica, Popović, Pavićević T, Pavićević L.

Mrkojevići Kalamper 1 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:15, 21:19)
Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Ljaljević, Perazić, Vukić, Bidžur.
Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Jovović, Radonjić, Berilažić, Stanojević I, Burzanović, Nikolić, Vučinić, Stanojević A.

Ibar – Morača 3 1:2 (16:21, 21:15, 11:15)
Ibar: Kajević, Čalaković, Suljević, Kalač Z, Kalač Dž, Bralić H, Bralić S, Husović.
Morača 3: Šofranac, Vidaković, Burić, Pejović, Vukčević, Popović.

Ivangrad 2011 – Budućnost Bemax 1 2:1 (22:20, 10:21, 15:10)
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bojović, Vuković, Knežević, Bogavac, Savović.
Budućnost Bemax 1: Đurović, Radulović, Stanković, Đurković, Popović, Kovačević.

Akademija 1 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:8, 21:7)
Akademija 1: Đukić, Popović, Anđelić, Krunić, Furtula, Durutović.
Budućnost Bemax 3: Janković, Bjelanović, Špirić, Pešić, Matić.

Mladost – Gorštak 1:2 (21:15, 17:21, 12:15)
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanić, Kilibarda, Mitrović, Tujković, Radmanović.
Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Dašić J,Vuković.

Akademija 2 – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:11, 21:16)
Akademija 2: Orlandić, Brajković, Rakočević, Šćepović, Mitrović.
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Dragović, Radosavović, Lazović.

Nikšić – Top Volley 2:0 (21:9, 21:9)
Nikšić: Đilas, Đurović, Nikolić, Vulanović, Bulajić.
Top Volley: Čagorović, Adžić, Kažić, Koljenović, Baturan, Patrijakova, Raković, Popović.

Mrkojevići Kalamper 2 – Libero 1:2 (20:22, 21:19, 12:15)
Mrkojevići Kalamper 2: Spahija, Ćatović, Vulić, Kadić, Škretović, Arabelović, Pecović.
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Armenko, Vanja M, Kovačević K, Kovečavić E, Jovanović, Sredović, Mladenović, Milošević, Medin, Zlotvorović, Đurašić.

Morača 3 – Ivangrad 2011 0:2 (8:21, 18:21)
Morača 3: Šofranac, Vidaković, Burić, Pejović, Vukčević, Popović.
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bojović, Vuković, Knežević, Bogavac, Savović.

Morača – Ibar 2:0 (21:17, 21:17)
Morača: Kalezić, Kankaraš, Tošić, Đurišić, Martinović, Radulović, Petrović, Vuković.
Ibar: Kajević, Čalaković, Suljević, Kalač Z, Kalač Dž, Bralić H, Bralić S, Husović.