Odbojka

Završen 14. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 05:03:2017 | 19:14:41


Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. Članice OOK Mrkojevići su danas u četiri meča upisale isto toliko trijumfa !
Rezultati:

Morača 3 – Budućnost Bemax 1 0:2 (14:21, 19:21)
Morača 3: Burić, Đoković, Vidaković, Šofranac, Radević, Vukčević.
Budućnost Bemax 1: Radulović, Stanković, Đuković, Kovačević.

Top Volley – Akademija 1 0:2 (6:21, 4:21)
Top Volley: Baturan, Kažić, Raković, Koljenović, Šljukić, Đinović, Patrijakova, Mišović, Čagorović.
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Durutović.

Budućnost Bemax 3 – Akademija 2 0:2 (11:21, 21:23)
Budućnost Bemax 3: Špirić, Bjelanović, Pešić, Matić, Bjelić, Janković.
Akademija 2: Rakočević, Đukić, Mitrović, Šćepović, Orlandić, Tuzović.

Mrkojevići Kalamper 1 – Morača 1 2:0 (21:10, 21:13)
Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Ljaljević, Ćatović, Perazić, Valić, Spahija.
Morača 1: Vukanić, Kujović, Radulović, Brkanović, Medojević, Koprivica, Radunović, Marić, Žarković.

Mediteran 1 – Morača 3 0:2 (11:21, 9:21)
Mediteran 1: Zejak, Nikaljević, Božović, Zvicer, Krivokapić, Živković, Filipović, Milošević.
Morača 3: Burić, Đoković, Vidaković, Šofranac, Radević, Vukčević.

Nikšić – Libero 2:0 (21:13, 21:15)
Nikšić: Bulajić, Vulanović, Đilas, Đurović, Nikolić.
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Kovačević K, Kovačević E, Milošević, Zlotvorović, Medin, Armenko, Đurašić, Sredović, Mladenović, Jovanović, Iličković.

Morača 1 – Mediteran 2 0:2 (19:21, 11:21)
Morača 1: Vukanić, Kujović, Radulović, Brkanović, Medojević, Koprivica, Radunović, Marić, Žarković.
Mediteran 2: Milošević, Stefanović, Vuksanović, Marković, Bajković, Radojičić, Nedović I, Nedović T.

Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići Kalamper 2 1:2 (21:19, 12:21, 9:15)
Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Vuković, Vučinić, Popović, Jovović, Burzanović, Malbašaki.
Mrkojevići Kalamper 2: Ćatović, Vukić, Kalamperović, Škletović, Kadić, Bidžur, Pecović.

Libero – Gorštak 0:2 (15:21, 9:21)
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Kovačević K, Kovačević E, Milošević, Zlotvorović, Medin, Armenko, Đurašić, Sredović, Mladenović, Jovanović, Iličković.
Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić, Dožić.

Morača 2 – Mediteran 1 2:0 (21:16, 21:13)
Morača 2: Kalezić, Martinović, Petrović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Đurišić, Mijušković.
Mediteran 1: Zejak, Nikaljević, Božović, Zvicer, Krivokapić, Živković, Filipović, Milošević, Salčić.

Ivangrad 2011 – Budućnost Bemax 3 2:1 (21:15, 17:21, 15:10)
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bogavac, Gluščević, Nedović, Đurković, Popović, Knežević.
Budućnost Bemax 3: Janković, Pešić, Matić, Bjelanović, Bjelić, Špirić.

Mladost – Akademija 1 0:2 (19:21, 12:21)
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović.
Akademija 1: Anđelić, Krunić. Đukić, Popović, Durutović.

Gimnazijalac – Nikšić 0:2 (11:21, 16:21)
Gimnazijalac: Čorović, Bulatović, Franović, Ivanović, Ćetković, Bećir, Popović, Plamenac.
Nikšić: Bulajić, Vulanović, Đilas, Đurović, Nikolić.

Budućnost Bemax 2 – Ivangrad 2011 0:2 (16:21, 10:21)
Budućnost Bemax 2: Tofčević, Lazović, Dragović, Boljević, Radosavović, Jovović.
Ivangrad 2011: Saković, Ralević, Bogavac, Gluščević, Nedović, Đurković, Popović, Knežević.

Budućnost Bemax 1 – Ibar 2:0 (21:15, 21:15)
Budućnost Bemax 1: Radulović, Stanković, Đurković, Kovačević, Đurović.
Ibar: Kalač, Dacić, Čalaković, Kajević, Bralić.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići Kalamper 1 0:2 (15:21, 21:23)
Budućnost Capital Plaza 2: Injac, Popović, Mišurović, Marinković M, Marinković N, Pajović, Ćirović, Zeveđi.
Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Ljaljević, Ćatović, Perazić, Valić, Spahija.

Mediteran 2 – Morača 2 1:2 (21:13, 5:21, 13:15)
Mediteran 2: Milošević, Stefanović, Vuksanović, Marković, Bajković, Radojičić, Nedović I, Nedović T.
Morača 2: Kalezić, Martinović, Petrović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Đurišić, Mijušković.

Top Volley – Akademija 2 0:2 (12:21, 7:21)
Top Volley: Baturan, Kažić, Raković, Koljenović, Šljukić, Đinović, Patrijakova, Mišović, Čagorović.
Akademija 2: Rakočević, Đukić, Mitrović, Šćepović, Orlandić, Tuzović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Gorštak 0:2 (18:21, 8:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Vuković, Vučinić, Popović, Jovović, Burzanović, Malbašaki.
Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić, Dožić.

Mladost – Gimnazijalac 0:2 (15:21, 20:22)
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Mrvaljević, Klakor, Radošević, Telesmanović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović.
Gimnazijalac: Čorović, Bulatović, Franović, Ivanović, Ćetković, Bećir, Popović, Plamenac.

Ibar – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:16, 21:16)
Ibar: Kalač, Dacić, Čalaković, Kajević, Bralić.
Budućnost Bemax 2: Tofčević, Lazović, Dragović, Boljević, Radosavović, Jovović.

Mrkojevići Kalamper 2 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:15, 21: 13)
Mrkojevići Kalamper 2: Ćatović, Vukić, Kalamperović, Škletović, Kadić, Bidžur, Pecović.
Budućnost Capital Plaza 2: Injac, Popović, Mišurović, Marinković M, Marinković N, Pajović, Ćirović, Zeveđi.