by Ilija Kovačević | 19:03:2017 | 21:39:33

Luka Bar – Galeb : 3:0 (29:27, 25:23, 25:16)

Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca: oko 50.
Sudije: S. Simonovska i P. Beljkaš (oboje iz Bara).

Luka Bar : Bojović, Dević, Duraković, Cenović, Joksimović, Rovčanin, Rosić J., Rosić M., Peruničić, Vuković, Kruta, Vujanović, Bubanja.

Galeb : Vujošević, Tvrdišić, Niković, Ćaćić, Mašanović, Sekulović, Čavić, Bulatović, Đukić, Vujović, Mumović.

U novom gradskom derbiju, ubjedljiva pobjeda Luke Bar.

Iako su rivali odigrali dva neizvjesna seta, “sirene” su za nekih 80-tak minuta, došle do trijumfa.
“Galebice” su dva seta bile ravnopravan rival, čak imale sigurno vođstvo u prvom setu (12:18, 14:19), ali je Luka Bar u finišu ovog dijela igre uspjela da preokrene rezultat.

Zanimljivo je bilo i u drugom setu, “gošće” su se držale do finiša u kojem je Luka Bar imala 4-5 poena prednosti.

Treći set, Luka Bar je ubjedljivo dobila za novi 15-ti trijumf kojim je obezbijedila prvo mjesto prd Play – off, dok će Galeb u duigravanje sa druge pozicije.

Za preostala dva mjesta boriće se tri ekipe ; Rudar, Budvanska rivijera i Morača.

U narednom 17. kolu, Galeb dočekuje Budvansku rivijeru, dok je Luka Bar gost Budućnost Bemaxa.