Odbojka

Završen 16. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 21:03:2017 | 08:18:48

Za vikend je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine.

Rezultati:

Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:4, 21:8)
Nikšić: Bulajić, Vulanović, Đilas, Nikolić, Đurović.
Budućnost Capital Plaza 2: Mišurović, Popović, Zeveđi, Ćirović, Pajović, Prelević, Marinković, Mijušković.

Budućnost Bemax 2 – Budućnost Bemax 3 0:2 (19:21, 12:21)
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Boljević, Lazović, Radosavović, Tofčević.
Budućnost Bemax 3: Bjelanović, Pešić, Špirić, Bjelić, Matić, Stojanović.

Akademija 1 – Akademija 2 2:0 (21:18, 21:17)
Akademija 1: Popović, Anđelić, Đukić, Krunić.
Akademija 2: Šćepović, Orlandić, Đukić, Mitrović, Durutović, Rakočević, Brajković.

Budućnost Capital Plaza 2 – Gorštak 0:2 (8:21, 7:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Mišurović, Popović, Zeveđi, Ćirović, Pajović, Prelević, Marinković, Mijušković.
Gorštak: Drakul, Dožić, Dašić A, Dašić J, Živić.

Mediteran 2 – Budućnost Bemax 1 0:2 (9:21, 4:21)
Mediteran 2: Zejak, Nedović, Marojević, Nikaljević, Božović, Lučić, Miković, Milošević, Živković, Pejović, Vukoje.
Budućnost Bemax 1: Stanković, Đurković, Radulović, Kovačević, Đurović, Osmanagić, Šćekić.

Morača 2 – Mrkojevići Kalamper 1 2:1 (13:21, 21:19, 15:12)
Morača 2: Martinović, Kankaraš, Kalezić, Petrović, Đurišić.
Mrkojevići Kalamper 1: Pecović, Vukić, Spahija, Perazić, Ćatović, Ljaljević.

Budućnost Capital Plaza 1 – Nikšić 0:2 (8:21, 12:21)
Budućnost Capital Plaza 1: Nikolić, Vučinić, Stanojević A, Stanojević I, Malbaški, Vuković, Burzanović T, Burzanović, I, Radonjić, Berilažić.
Nikšić: Bulajić, Vulanović, Đilas, Nikolić, Đurović.

Mediteran 1 – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:14, 21:17)
Mediteran 1: Nedović, Bajković, Zvicer, Stefanović, Maslovar, Savčić, Dragićević, Vuksanović, Krivokapić, Perović, Marković, Radojičić.
Budućnost Bemax 2: Đuranović, Boljević, Lazović, Radosavović, Tofčević.

Morača 1 – Mrkojevići Kalamper 2 0:2 (15:21, 14:21)
Morača 1: Vukanić, Radunović, Vukčević, Popović, Pavićević, Radević.
Mrkojevići Kalamper 2: Ćatović, Kalamperović, Škretović, Kadić, Arabelović.

Ivangrad 2011 – Akademija 1 2:1 (21:15, 20:22, 15:12)
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Radević, Knežević, Vuković.
Akademija 1: Popović, Anđelić, Đukić, Krunić, Durutović.

Gimnazijalac – Akademija 2 2:0 (21:16, 21:11)
Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Bećir, Ivanović S, Ćetković, Plamenac, Franović, Ivanović A.
Akademija 2: Šćepović, Orlandić, Đukić, Mitrović, Tuzović, Rakočević, Brajković.

Libero – Mladost 2:1 (21:17, 19:21, 15:9)
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Zlotvorović.
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Radošević, Petranović, Radmanović.

Morača 3 – Mediteran 2 2:1 (21:7, 22:24, 15:8)
Morača 3: Burić, Đoković, Vidaković, Šofranac, Radević, Vuković, Leković.
Mediteran 2: Zejak, Nedović, Marojević, Nikaljević, Božović, Lučić, Miković, Milošević, Živković, Pejović, Vukoje.

Mrkojevići Kalamper 1 – Morača 3 0:2 (18:21, 14:21)
Mrkojevići Kalamper 1: Pecović, Vukić, Spahija, Perazić, Ćatović, Ljaljević.
Morača 3: Burić, Đoković, Vidaković, Šofranac, Radević, Vuković, Leković.

Budućnost Bemax 1 – Mediteran 1 2:0 (21:17, 21:18)
Budućnost Bemax 1: Stanković, Đurković, Đaletić, Radulović, Đurović, Osmanagić.
Mediteran 1: Nedović, Bajković, Zvicer, Stefanović, Maslovar, Savčić, Dragićević, Vuksanović, Krivokapić, Perović, Marković, Radojičić.

Mrkojevići Kalamper 2 – Morača 2 0:2 (16:21, 11:21)
Mrkojevići Kalamper 2: Ćatović, Kalamperović, Škretović, Kadić, Arabelović.
Morača 2: Petrović, Kalezić, Martinović, Kankaraš, Đurišić.

Mladost – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:9, 21:19)
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Radošević, Petranović, Radmanović.
Budućnost Capital Plaza 1:  Nikolić, Vučinić, Stanojević A, Stanojević I, Malbaški, Vuković, Burzanović T, Burzanović, I, Radonjić, Berilažić.

Top Volley – Ivangrad 2011 0:2 (20:22, 14:21)
Top Volley: Čagorović, Mišović, Šljukić, Adžić, Kažić, Koljenović, Raičević, Baturan.
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Radević, Knežević, Vuković, Mišković.

Gorštak – Morača 1 2:0 (21:12, 21:19)
Gorštak: Drakul, Dožić, Dašić A, Dašić J, Živić.
Morača 1: Vukanić, Radunović, Vukčević, Popović, Pavićević, Radević.

Gimnazijalac – Libero 2:1 (21:23, 21:18, 15:6)
Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Bećir, Ivanović S, Ćetković, Plamenac, Franović, Ivanović A.
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Zlotvorović.