Odbojka

Završen 18. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor ; OSCG | 04:04:2017 | 06:54:24


U nedjelju je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. Članice OOK "Mrkojevići" upisale su po dva trijumfa i poraza.
 
Rezultati:
 
Gorštak – Morača 3 2:0 (21:5, 21:10)
Gorštak: Drakul, Dožić J, Dožić A, Jeknić, Vuković.
Morača 3: Vukčević, Popović, Radević, Šćepanović, Vuković, Vidaković.
 
Top Volley – Akademija 1 0:2 (5:21, 4:21)
Top Volley: Raković, Popović, Baturan, Šljukić, Koljenović, Čagorović, Adžić, Patrijakova.
Akademija 1: Popović, Anđelić, Krunić, Đukić, Durutović.
 
Morača 1 – Nikšić 0:2 (7:21, 8:21)
Morača 1: Popović, Marić, Koprivica, Radunović, Vukanić, Pavićević, Radević, Lalović, Brkanović, Radulović, Medojević.
Nikšić: Bulajić, Nikolić, Đurović, Đilas, Vulanović.
 
Mediteran 2 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:6, 21:13)
Mediteran 2: Marković, Marojević, Maslovar, Nedović, Bajković, Vuksanović, Božović, Stefanović.
Budućnost Bemax 3: Stojanović, Bjelanović, Matić, Bjelić.
 
Libero – Budućnost CP 1 2:0 (21:15, 21:15)
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Milošević, Jovanović, Zlotvorović.
Budućnost CP 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Nikolić, Burzanović, Radonjić, Vučinić, Medan, Jovović, Berilažić.
 
Morača 2 – Gorštak 2:1 (21:16, 19:21, 15:10)
Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Đurišić, Martinović, Pajović, Radulović, Janičić.
Gorštak: Drakul, Dožić J, Dožić A, Jeknić, Vuković.
 
Morača 3 – Mrkojevići 2 0:2 (13:21, 7:21)
Morača 3: Vukčević, Popović, Radević, Šćepanović, Vuković, Vidaković.
Mrkojevići 2: Ćatović, Perazić, Vukić, Škretović, Bidžur, Kadić, Karastanović.
 
Gimnazijalac – Budućnost CP 1 2:1 (21:19, 19:21, 15:10)
Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Plamenac, Ćetković, Dragović, Ćorović, Popović, Ivanović.
Budućnost CP 1:  Stanojević A, Stanojević I, Popović, Nikolić, Burzanović, Radonjić, Vučinić, Medan, Jovović, Berilažić.
 
Budućnost Bemax 3 – Mediteran 1 2:1 (16:21, 21:19, 15:6)
Budućnost Bemax 3: Stojanović, Bjelanović, Matić, Bjelić, Lazović.
Mediteran 1: Kovačević, Lučić, Zejak, Nikaljević, Radojičić, Krivokapić, Zvicer, Nedović.
 
Budućnost Bemax 1 – Mrkojevići 1 2:0 (21:15, 21:11)
Budućnost Bemax 1: Radulović, Đurović I, Đurković, Stanković.
Mrkojevići 1: Pecović, Kalamperović, Đurović, Vulić, Spahija, Perazić, Ćatović.
 
Nikšić – Morača 2 2:1 (11:21, 21:7, 15:8)
Nikšić: Bulajić, Nikolić, Đurović, Đilas, Vulanović.
Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Tošić, Đurišić, Martinović, Pajović, Radulović, Janičić.
 
Mladost – Morača 1 2:0 (21:17, 21:8)
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Tujković, Radošević, Petranović, Grbović, Mitrović, Radmanović.
Morača 1:  Popović, Marić, Koprivica, Radunović, Vukanić, Pavićević, Radević, Lalović, Brkanović, Radulović, Medojević.
 
Mrkojevići 2 – Budućnost Bemax 1 0:2 (8:21, 9:21)
Mrkojevići 2: Ćatović, Perazić, Vukić, Škretović, Bidžur, Kadić, Karastanović.
Budunost Bemax 1: Đurković, Stanković, Radulović, Đurović.
 
Budućnost Bemax 2 – Mediteran 2  0:2 (5:21, 9:21)
Budućnost Bemax 2: Stojanović, Šćekić, Đaletić, Tofčević.
Mediteran 2: Marković, Marojević, Maslovar, Nedović, Bajković, Vuksanović, Božović, Stefanović.
 
Libero – Ivangrad 2011 0:2 (13:21, 18:21)
Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Milošević, Jovanović, Zlotvorović.
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Savović, Đurković, Popović.
 
Gimnazijalac – Budućnost CP 2 2:0 (21:12, 21:7)
Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Plamenac, Bećir, Ćetković, Dragović, Ćorović, Ivović, Popović, Ivanović, Jovović.
Budućnost CP 2: Vujović, Mijušković, Bijelić, Pajović, Mišurović, Darmanović, Ćirović, Marinković, Drobnjak, Prelević, Zeveđi.
 
Mediteran 1 – Top Volley 2:0 (21:10, 21:15)
Mediteran 1: Kovačević, Zejak, Nikaljević, Velimirović, Savčić, Krivokapić, Zvicer, Nedović.
Top Volley: Popović, Šljukić, Baturan, Patrijakova, Raković, Koljenović.
 
Budućnost CP 2 – Mladost 0:2 (14:21, 11:21)
Budućnost CP 2: Vujović, Mijušković, Bijelić, Pajović, Mišurović, Darmanović, Ćirović, Marinković, Drobnjak, Prelević, Zeveđi.
Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Tujković, Radošević, Petranović, Grbović, Mitrović, Radmanović.
 
Mrkojevići 1 – Budućnost Bemax 2 2:1 (21:10, 16:21, 15:4)
Mrkojevići 1: Pecović, Kalamperović, Đurović, Vulić, Spahija, Perazić, Ćatović.
Budućnost Bemax 2: Tofčević, Lazović, Šćekić, Đaletić, Bjelić.
 
Akademija 2 – Ivangrad 2011 1:2 (21:19, 9:21, 10:15)
Akademija 2: Brajković, Mitrović, Orlandić, Rakočević, Šćepović.
Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Savović, Đurković, Popović.