Luka Bar na korak od nove titule prvaka Crne Gore

by Ilija Kovačević | 04:05:2017 | 21:28:29

Galeb – Luka Bar 0:3 ( 15:25, 12:25, 16:25)

Bar ; SD “Topolica”, gledalaca : oko 100.
Sudije : Simonovska (Bar) i Delić (Budva)

Galeb : Vujošević, Tvrdišić, Nikolić, Ćaćić, Mašanović, Sekulović, Čavić, Bulatović, Đukić, Vujović, Šušić, Mumović.

Luka Bar  : Bojović, Dević, Duraković, Cenović, Joksimović, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Peruničić, Vuković, Kruta, Vujanović, Barjaktarović.

Odbojkašice Luke Bar na korak su od nove, osme titule šampiona Crne Gore.

“Sirene” su večeras u drugoj utakmici finlne serije slavile sa maksimalnih 3:0 i na taj način povele u seriji 2:0.

Relativno lako, predvođene odličnom Dijanom Vuković povele su u prvom setu i ostvarile ubjedljivih 15:25.

Sastav Luke Bar nastavio je odgovornom igrom i u drugom setu pa su "galebice" osvojile svega 12 poena.

Nešto jači otpor Galeb je pružio u uvodnom dijelu trećeg seta, ali to nije bilo dovoljno za najavu rezultatskog preokreta.

Treći meč ifinalne serije, gra se u ponedeljak, 8. maja sa početkom u 19 sati, takođe u SD “Topolica”. Finale se igra do tri pobjede.