Odbojka

Kadeti na pripremama u Nikšiću, na spisku dvojica Barana

| 26:07:2017 | 07:37:07


Selektor muške kadetske odbojkaške reprezentacije Crne Gore Zoran Vukčević odredio je spisak igrača koji će se pripremati za Balkansko prvenstvo, koje se održava od 8-12.avgusta u Leskovcu (Srbija).

Naši kadeti će pripreme odraditi u Nikšiću, a okupljanje je zakazano za ponedeljak 31.jul u hotelu “Onogošt”, a treninzi će se odvijati u dvorani SC “Nikšić”.

Kada je u pitanju samo prvenstvo, objavljen je raspored grupa i utakmica, tako će Crna Gora biti u grupi A sa reprezentacijama Srbije i Moldavije. Naša selekcija prvog dana Balkanijade (8.avgust) igraće protiv Moldavije (15h), dok će 9.avgusta igrati protiv domaćina Srbije (20h).

U grupi B igraće Grčka, Rumunija i Albanija, a u C grupi Bugarska, Turska i Makedonija.

BVA Supervizor na Balkanskom prvenstvu za kadete u Leskovcu biće Ivan Bošković, generalni sekretar OSCG.

Selektor Vukčević, kome će u radu pomagati pomoćni trener Balša Radulović, odlučio je da pripreme počnu sledeći igrači:

Tehničari:
Veljko Marović (Budvanska Rivijera Budva)
Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
Duško Sekulić (Bar Volley)
 
Korektori:
Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)
Đorđe Jovović (Budućnost Capital Plaza)
 
Primači:
Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera Budva)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)
Nikola Radović (Budućnost Capital Plaza)
 
Srednji blokeri:
Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera Budva)
Marko Rondović (Sutjeska Nikšić)
Petar Lečić (Budućnost Capital Plaza)
 
Libero:
Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)
 
 KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2017. – LESKOVAC, SRBIJA (8 – 12. AVGUST):
 
A GRUPA (SRBIJA, CRNA GORA, MOLDAVIJA):
1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:
CRNA GORA – MOLDAVIJA        15.00
 
2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:
SRBIJA – CRNA GORA         20.00
 
3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:
SRBIJA – MOLDAVIJA          17.30
 
B GRUPA (GRČKA, RUMUNIJA, ALBANIJA):
1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:
RUMUNIJA – ALBANIJA        17.30
 
2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:
GRČKA – RUMUNIJA     15.00
 
3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:
GRČKA – ALBANIJA       20.00
 
C GRUPA (BUGARSKA, TURSKA, BJR MAKEDONIJA):
1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:
TURSKA – BJR MAKEDONIJA     20.00
 
2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:
BUGARSKA – TURSKA         17.30
 
3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:
BUGARSKA – BJR MAKEDONIJA       15.00
 
PETAK, 11. AVGUST:

POLUFINALE:
B 1 – C 1                                        17.30
A 1 – NAJBOLJA 2. SELEKCIJA         20.00
 
RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 9. MJESTA:
II NAJBOLJA 2. SELEKCIJA – NAJBOLJA 3. SELEKCIJA          13.30
II NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – III NAJBOLJA 2. SELEKCIJA          15.00
 
SUBOTA, 12. AVGUST:

FINALE:                              20.00
MEČ ZA TREĆE MJESTO:       17.30
MEČ ZA PETO MJESTO:         15.00
MEČ ZA SEDMO MJESTO:
III NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – BOLJI OD PORAŽENIH EKIPA IZ RAZIGRAVANJA        13.30